DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Przedstawiamy prelegentów ITM_talks

09.06.2020 14:00:00

Podziel się

W jaki sposób cyberbezpieczeństwo warunkuje rozwój przemysłu 4.0? Jak cloud computing i nowe technologie pomagają odbić się po kryzysie? Na te i na inne pytania odpowiedzą eksperci z firmy Microsoft, Platformy Przemysłu Przyszłości oraz Instytutu Logistyki i Magazynowania podczas najbliższego ITM_talks.

Już 18 czerwca br. o godz. 11:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu ITM_talks! Wezmą w nim udział: 

  • Katarzyna Nosalska, Członek Zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, która przedstawi swój punkt widzenia na temat obecnej sytuacji przedsiębiorców w Polsce i ich drogi do transformacji cyfrowej. Od przedstawicielki Fundacji dowiemy się także w jaki sposób FPPP może wesprzeć przedsiębiorstwa w tym procesie.
  • Michał Jaworski, Dyrektor Strategii Technologicznej i Członek Zarządu Microsoft, który opowie o planie inwestycyjnym o wartości 1 miliarda dolarów, obejmującym otwarcie nowego regionu data center Microsoft w Polsce, w ramach globalnej infrastruktury chmury obliczeniowej. Reprezentant amerykańskiego koncernu informatycznego przybliży również, w jaki sposób usługi chmurowe mogą pomóc przedsiębiorstwom rozwinąć się technologicznie.
  • Dr hab. Arkadiusz Kawa, dyrektor Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania, który odpowie na pytania związane z cyberbezpieczeństwem w kontekście przechowywania danych w chmurze obliczeniowej, a także nakreśli obawy przedsiębiorców w tym zakresie.

Spotkanie poprowadzi dr inż. Krzysztof Walas, Adiunkt, Instytut Robotyki i Inteligencji Maszynowej, Wydział Automatyki, Robotyki i Elektrotechniki, Politechnika Poznańska.

Zapraszam do rejestracji pod adresem: https://talks.itm-europe.pl/