DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Przemysł 4.0- praktyczne warsztaty dla przedsiębiorców

06.11.2019 12:00:00

Podziel się

Jak firmy produkcyjne mogą wykorzystywać najnowsze technologie w produkcji i biznesie? Tego dowiedzą się uczestnicy bezpłatnego szkolenia „Przemysł 4.0 – praktyczne warsztaty dla firm”. Partnerem wydarzenia są targi ITM INDUSTRY EUROPE.

W trakcie warsztatów (21 i 22 listopada 2019) eksperci pokażą m.in. jak wykorzystać wirtualną rzeczywistość w biznesie, jak implementować sztuczną inteligencję, jak korzystać z robotów w małych i średnich firmach produkcyjnych. Wszystkie te elementy są już dziś dostępne dla polskich przedsiębiorców. Teraz uczestnicy dowiedzą się jak ich użyć, aby zyskać przewagę na rynku. Zwłaszcza, że program wydarzenia dopasowany jest do szczególnych potrzeb firm produkcyjnych!

Udział w dwudniowym warsztacie jest bezpłatny!

Organizatorami są Poznański Park Naukowo-Technologiczny oraz Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Wydarzenie jest realizowane w ramach działalności Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości.

ZAPISY>>>

21 i 22 listopada

MIEJSCE: Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, ul. Jana Pawła II 10, Poznań

Każdy dzień warsztatów obejmuje zarówno część wykładową, przedstawiającą istotę transformacji cyfrowej, jak i część praktyczną, mającą na celu demonstrację działania konkretnych rozwiązań z obszaru przemysłu 4.0.  Aby jeszcze mocniej podkreślić praktyczny charakter warsztatów, odbędą się one w siedzibie Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego.

Szczegółowy program na stronie https://ppnt.poznan.pl/przemysl-40-praktyczne-warsztaty/