ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Przemysłowe Biuro Matrymonialne – znajdź swojego podwykonawcę na Subcontracting meetings

Podziel się

Szybka biznesowa randka? Brzmi mało wiarygodnie? Nic podobnego. Idea spotkań matchmakingowych Subcontracting Meetings (w ramach targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting) opiera się na efektywności. Tak aby w krótkim czasie znaleźć najlepszego podwykonawcę dla swojej firmy. To przedsięwzięcie od lat cieszy się dużą popularnością. Tylko w 2019 roku odbyły się 353 spotkania, przyjechało na nie 138 uczestników z 14 krajów. W tym roku odbędą się od 4 do 5 listopada 2020 wyjątkowo w systemie hybrydowym.

Efektywność spotkań kooperacyjnych, które organizujemy hubrydowo (online oraz na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich) wynika z następujących kwestii:

 

1. Jasne sytuacje „bez kota w worku”

Zaaranżowanie spotkania dwóch „pasujących” do siebie przedsiębiorców jest możliwe dzięki wcześniejszej rejestracji na spotkania. Konieczne jest wówczas sprecyzowanie swojej branży oraz opisanie prezentowanej oferty. Warto również określić, czego kupiec oczekuje od potencjalnego podwykonawcy, którego szuka. Daje to możliwość dużo bardziej precyzyjnego i dokładnego filtrowania założonych profili w wyszukiwarce i jeszcze lepsze dopasowanie do siebie kupca i podwykonawcy.

2. Najważniejsze jest dobre, pierwsze wrażenie

Podobno pierwsze 3 sekundy są decydujące, jeśli chodzi o wyrobienie sobie opinii na czyjś temat. Z tego właśnie powodu zwracamy tak dużą uwagę na wygląd zewnętrzny. Podstawą wizerunku firmy w tym przypadku jest profesjonalna wizytówka. Opis firmy w naszym systemie potrzebny jest w dwóch miejscach – jako informacja o firmie oraz jako profil kooperacyjny.

Tytuł profilu kooperacyjnego pojawia się zaraz obok nazwy firmy, co bezpośrednio wpływa na skuteczność doboru potencjalnych partnerów.

3. Czas to pieniądz – stawiamy tylko na efektywne spotkania

Platforma matchmakingowa, na której można dokonać rejestracji, umożliwia wysłanie zaproszenia zarówno klienta do podwykonawcy, jak i podwykonawcy do klienta. Aby spotkania trafiły do harmonogramu należy wszystkie zaakceptować. Poza tym warto zachować wszystkie standardy kultury biznesowej i poinformować osobę, która wystosowała zaproszenie, o jego przyjęciu lub też odrzuceniu.

4. Elastyczność, terminowość i dokładność

Spotkania odbędą się w dniach 4-5.11.2020, w godzinach 11:00-16:00. Codziennie odbędzie się dziesięć półgodzinnych setów, które będą przeznaczone na rozmowy. Aby zachować porządek, sugerowana ilość spotkań dziennie to nie więcej niż 9. Istnieje również możliwość indywidualnego dopasowania grafiku, w razie kolidowania jakichkolwiek terminów poszczególnych osób.

5. Stoliczku, nakryj się!

Organizacja spotkań matchakingowych w profesjonalnej sali konferencyjnej, w komfortowych warunkach i przy stolikach to celowy zabieg. Stoiska wystawców na halach targowych często są bardzo oblegane, do tego stopnia, że nie sposób dostać się do osób decyzyjnych w celu odbycia rozmowy. Spotkania „oko w oko” to możliwość szybkiej weryfikacji oferty swojego rozmówcy, potencjalnych warunków współpracy i wstępnych negocjacji.

6. Mamy swoje KNOW HOW

Tylko w zeszłym roku odbyły się 353 spotkania 138 uczestników, którzy przyjechali aż z 14 krajów. Nasze wydarzenie docenione zostało przez portale branżowe i licznych wystawców, którzy z roku na rok, coraz chętniej biorą w nim udział. Liczba uczestników systematycznie rośnie i jesteśmy przekonani, że mamy na to sposób!

 

 

Matchmaking to celowane spotkania biznesowe.

  • bezpośrednie 30 min. rozmowy B2B:  dostawca-zleceniodawca
  • BUSINESS MIXER – krótkie 10-15 minutowe spotkania
  • stacjonarnie i on-line
  • wstępna selekcja – klasyfikacja firm pod względem branży, oferty, zapotrzebowania
  • z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa epidemiologicznego
  • bezpłatne dla wystawców bloku ITM INDUSTRY EUROPE, SUBCONTRACTING, MODERNLOG, 3D SOLUTIONS i FOCAST

Szczegółowy wykaz cen oraz harmonogram i zakres branżowy wydarzenia

https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io/page-1701

Zarejestruj się i wypromuj swoją firmę

Zarejestruj się na SUBCONTRACTING MEETINGS 2020