DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Przybywa patronów branżowych ITM

14.02.2020 12:00:00

Podziel się

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczne targi ITM Industry Europe odbędą się pod patronatem Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii.

Patronat Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii stanowi dla nas duże wyróżnienie, podkreślające szczególny charakter targów ITM Industry Europe. Niezwykle ważna jest dla nas współpraca z wiodącymi organizacjami z sektora przemysłowego w Polsce, abyśmy wspólnie mogli tworzyć jego przyszłość.

Głównym celem działalności Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii jest stymulacja rozwoju przedsiębiorczości opartej na wiedzy oraz udzielanie wsparcia w osiąganiu komercyjnego sukcesu innowacyjnych projektów w obszarze zaawansowanych technologii. Izba wykonuje swoje zadania m.in. poprzez promocję przedsiębiorczości wysokiej techniki, osiągnięć i twórców zaawansowanych technologii, działania na rzecz wykreowania przedsiębiorców o silnej  pozycji na rynku krajowym i rynkach zagranicznych oraz wspieranie innowacyjnych inicjatyw.

Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy targi ITM Industry Europe staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla wystawców i profesjonalnych zwiedzających.

Więcej o Izbie można przeczytać: https://iztech.pl/