ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

„Real & Digital” - firma Siemens zaprasza na targi ITM!

Podziel się

W tym roku podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE firmę Siemens reprezentuje Digital Industry Motion Control, Customer Services oraz Siemens Financial Services. Pod hasłem „Real & Digital” – połączenie pomiędzy światem rzeczywistym i wirtualnym - odbędzie się polska premiera najnowszego sterowania SINUMERIK ONE.

By pokazać nową funkcjonalność tego systemu, narzędzi i środowiska związanego z tworzeniem i użytkowaniem Cyfrowego Bliźniaka zostanie wystawiona 5-osiowa maszyna edukacyjna SLV EDU firmy SolidVision wyposażona w SINUMERIK ONE oraz szeroką gamę oprogramowania narzędziowego.

Nowe idee stwarzają nowe możliwości, które pozwalają na optymalizację produkcji, obniżenie jej kosztów i zwiększenie wydajności maszyn.

Poznaj nowe rozwiązania:

Create MyVirtual Machine – stwórz cyfrowego bliźniaka swojej obrabiarki,

Run MyVirtual Machine – pracuj z wirtualną maszyną tak jak z rzeczywistą obrabiarką.

 

W czasach transformacji cyfrowej przedsiębiorstw i produkcji z wykorzystaniem maszyn CNC niezbędna staje się umiejętność pozyskiwania danych z maszyn, pracy z tymi danymi i wypracowywaniem nowych wartości wspierających podejmowanie strategicznych decyzji jak i działań prewencyjnych przez służby serwisowe.

 

Zapraszamy na  stoisko gdzie zostanie przedstawiona oferta usług serwisowych wspomagających optymalizację wykorzystania, możliwości napraw i modernizacji posiadanego parku maszynowego oraz nową usługę - BFC - Brownfield Connectivity Services - sposób na pozyskanie danych z zainstalowanej bazy maszyn i możliwości związane z ich analizą.

 

Rozwiązania finansowe Siemens Financial Services

Inwestycje w nowe technologie często wiążą się z wyborem odpowiedniego finansowania, a także partnera finansowego. W Siemens Financial Services wspieramy rozwój naszych klientów dostarczając finansowanie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw, oferując takie rozwiązania jak: leasing maszyn i urządzeń w 24 godziny, leasing operacyjny z otwartą wartością wykupu czy Wydłużony Termin Płatności dla Partnerów Siemensa - czytamy na stronie SIEMENS.

 

Do poznania więcej rozwiązań firmy SIEMENS zapraszamy na targach ITM INDUSTRY EUROPE do Pawilonu 3 na stoisko nr 33!