ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

SMARTTECH: Zrobotyzowane systemy skanowania 3D w Przemyśle 4.0

Podziel się

Pokazy: Zrobotyzowane systemy skanowania 3D w przemyśle 4.0 organizowane przez firmę SMARTTECH na targach ITM INDUSTRY EUROPE to spotkanie dla specjalistów, którzy chcą dowiedzieć się jak zautomatyzować kontrolę jakości. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z pracą z współpracującymi cobotami i najnowszymi głowicami skanującymi, które połączone w jeden zintegrowany system, zapewniają pełną automatyzacje procesów pomiarowych od programowania i planowania poprzez realizacje pomiaru, aż do raportu w pdf idealnie wpisując się w inteligentne rozwiązania przemysłu 4.0. Zapraszamy na stoisko Smarttech codziennie o godz. 11.00!

Zrobotyzowane systemy skanowania 3D w Przemyśle 4.0 - Pokazy podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE 30.05 - 02.06 

Data: 30.05-2.06.2023, godz.11.00-11.30

Miejsce: Pawilon 5, Stoisko 2

Organizator: SMARTTECH

Pokazy: Zrobotyzowane systemy skanowania 3D w przemyśle 4.0 to spotkanie dla specjalistów, którzy chcą dowiedzieć się jak zautomatyzować kontrolę jakości. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z pracą z współpracującymi cobotami i najnowszymi głowicami skanującymi, które połączone w jeden zintegrowany system, zapewniają pełną automatyzacje procesów pomiarowych od programowania i planowania poprzez realizacje pomiaru, aż do raportu w pdf idealnie wpisując się w inteligentne rozwiązania przemysłu 4.0.

Podczas pokazów przeprowadzone zostaną praktyczne zajęcia, pozwalające na przetestowanie najnowszych narzędzi w zakresie zrobotyzowanego skanowania 3D. Uczestnicy będą także mieli okazję poznać najnowsze trendy w dziedzinie robotyzacji i sztucznej inteligencji, jak również porozmawiać z ekspertami w tej dziedzinie.

Skanery 3D w przemyśle 4.0 są coraz bardziej powszechne i znacząco przyczyniają do poprawy efektywności produkcji oraz zwiększenia jakości wyrobów. Skanowanie 3D pozwala na automatyzacje kontroli jakości oraz optymalizacje procesu digitalizacji serii produktów. Zastosowanie skanerów 3D w przemyśle 4.0 pozwala na wprowadzenie zdalnego monitorowania produkcji oraz szybsze wykrywanie ewentualnych błędów lub problemów technicznych w czasie rzeczywistym.

Pokazy zrobotyzowane systemy skanowania 3D w przemyśle 4.0 to doskonała okazja dla osób z branży przemysłowej, którzy chcą poznać najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie, jak również tych, którzy zainteresowani są badaniami nad zastosowaniem pomiarów 3D w przemyśle.

 

Zapraszamy – SMARTTECH  pawilon 5 stoisko nr 2 codziennie o godzinie 11:00.!

 

 UWAGA: UDZIAŁ W WYDARZENIACH MOŻLIWY JEDYNIE DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH DOKUMENTY WSTĘPU NA TARGI ITM INDUSTRY EUROPE (ZAPROSZENIE LUB BILET).