ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Spotkania Subcontracting Meetings 4-6 listopada - tylko ONLINE

Podziel się

Zgodnie z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów z 23 października organizacja kongresów i targów online w czerwonej strefie jest już możliwa. Dlatego Subcontracting Meetings odbędą się zgodnie z planem już 4-6 listopada 2020 roku. Ze względów bezpieczeństwa wyłącznie w wersji online.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi obostrzeniami Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, podobnie jak pozostałe wydarzenia bloku targów ITM Industry Europe, zostały przeniesione na termin 8-11 czerwca 2021 roku. Nie rezygnujemy jednak z organizacji towarzyszących targom spotkań kooperacyjnych dostawców usług ze zleceniodawcami poszukującymi outsourcingu dla części swojej produkcji Subcontracting Meetings. Wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem w dniach 4-6 listopada 2020 roku – ze względów bezpieczeństwa wyłącznie w wersji online.

 

Spotkania działają dwutorowo. Umożliwiają rozmowę dostawców usług podwykonawczych oraz zleceniodawców poszukujących outsourcingu dla części swojej produkcji. Wydarzenie to umożliwia porównanie wielu ofert podwykonawców oraz znalezienie nowych, potencjalnych klientów. Tylko w zeszłym roku, ilość spotkań, które się odbyły osiągnęła wynik 353. Wzięło w nim udział 138 uczestników z 14 krajów. 

 

Zaaranżowanie spotkania dwóch „pasujących” do siebie przedsiębiorców jest możliwe dzięki wcześniejszej rejestracji na spotkania. Konieczne jest sprecyzowanie swojej branży oraz opisanie prezentowanej oferty. Warto również określić, czego kupiec oczekuje od potencjalnego podwykonawcy, którego szuka. Daje to możliwość dużo bardziej precyzyjnego i dokładnego filtrowania założonych profili w wyszukiwarce i jeszcze lepsze dopasowanie do siebie kupca i podwykonawcy.

Matchmaking to celowane spotkania biznesowe:

  • bezpośrednie 30 min. rozmowyB2B ONLINE:  dostawca-zleceniodawca
  • BUSINESS MIXER – krótkie 10-15 minutowe spotkania online
  • wstępna selekcja– klasyfikacja firm pod względem branży, oferty, zapotrzebowania

 

Wystawcy ITM Industry Europe bezpłatnie!

Dla firm, które dokonały jakiejkolwiek wpłaty na poczet uczestnictwa w targach ITM Industry Europe, udział w Subcontracting Meetings jest bezpłatny! Zachęcamy do rejestracji już dziś - im wcześniej zostanie założony profil, tym wcześniej będziemy mogli go promować na platformie b2match. 

 

Szczegółowy wykaz cen oraz harmonogram i zakres branżowy wydarzenia:

https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io/page-1701

Zarejestruj się i wypromuj swoją firmę na platformie!