ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Stowarzyszenie Stal Nierdzewna patronem ITM Industry Europe

Podziel się

Stowarzyszenie Stal Nierdzewna to organizacja skupiająca czołowe firmy działające w polskiej branży stali nierdzewnych. Celem organizacji jest promowanie i rozwijanie zastosowania tego materiału.

Działania Stowarzyszenia skupiają się na promowaniu stali nierdzewnej jako materiału trwałego i przyjaznego dla środowiska oraz zapewnieniu członkom i partnerom organizacji specjalistycznej wiedzy, dzięki której mogą oni zapewnić swoim klientom najwyższą jakość produktów i usług.

Organizacja współpracuje ze środowiskiem naukowym, akademickim oraz międzynarodowymi organizacjami branżowymi, co powoduje, że Stowarzyszenie jest fachowym źródłem informacji w obszarze swojego działania. Umożliwia to także wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w polskim sektorze stali nierdzewnych.  

Ponadto Stowarzyszenie Stal Nierdzewna zajmuje się organizacją szkoleń i konferencji, które mają na celu stałe podnoszenie kwalifikacji członków organizacji, a także wspiera swoich partnerów i firmy członkowskie w promocji i budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Więcej informacji:

www.stalenierdzewne.pl