DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Strefa wirtualnego zakładu DBR77 - Future is now

Podziel się

Kluczem do transformacji produkcji jest stałe rozszerzanie możliwości, poprzez wykorzystanie najnowszego i innowacyjnego podejścia technologicznego. Platforma Robotów DBR77 wychodząc naprzeciw tym potrzebom, stworzyła wyjątkową, wirtualną przestrzeń - strefę wirtualnego zakładu – „Future is now. Virtual production plant by DBR77”. Wirtualny świat na wyciągnięcie ręki? Musisz to zobaczyć!

Stefa wirtualnego zakładu - Future is now. Virtual production plant by DBR77

 

Strefa wirtualnego zakładu będzie dostępna na stoisku DBR77 przez 4 dni trwania targów ITM INDUSTRY EUROPE

Pawilon 5, stoisko 8

31.05-3.06.2022 r.

godz.9.00-16.00

Organizator:

Na 60 metrową powierzchnię, Platforma Robotów DBR77 przeniesie specjalnie pod tą okoliczność zaprojektowaną halę produkcyjną do świata wirtualnego, co sprawi, że każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł zapoznać się, jak na każdym etapie wygląda proces produkcyjny.

Cała hala została zaprojektowana w Studio 3D, autorskim narzędziu online Platformy Robotów DBR77, które wykorzystuje technologię przeznaczoną do tworzenia najlepszych gier komputerowych.

Bazując na wirtualnych modelach czołowych dostawców robotów oraz wyposażenia zakładów produkcyjnych, będących Partnerami DBR77, każdy uczestnik będzie mógł obejrzeć z bliska i zapoznać się z procesami takimi jak sortowanie, pakowanie, pick&place, montaż czy paletyzacja dokładnie tak, jakby znajdował się w zakładzie produkcyjnym!

 

To nie jedyne aktywności firmy DBR77 na targach ITM INDUSTRY EUROPE.

Zobacz także:

>>Warsztaty: Ulga na robotyzację i analiza opłacalności inwestycji

>>Panel DBR77 na SCENIE INDUSTRY NEXT

UWAGA: UDZIAŁ W WYDARZENIACH MOŻLIWY JEDYNIE DLA POSIADACZY BILETU NA TARGI ITM INDUSTRY EUROPE.