ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

SUR: Wydatki vs. rozwój – w dziale UR

Podziel się

Panel pt.: „Wydatki vs. rozwój – w dziale UR” organizowany przez redakcję czasopisma "Służby Utrzymania Ruchu" - partnera medialnego targów ITM INDUSTRY EUROPE, będzie dotyczył kosztów związanych z funkcjonowaniem i rozwojem działu Utrzymania Ruchu oraz ich wpływu na poprawę funkcjonowania organizacji.  

Wykład: Wydatki vs. rozwój – w dziale UR

Data: 30.05.2023, godz.15:00-16:00 

Miejsce: Pawilon 5A, Scena Trendów dla Przemysłu

Organizator: Czasopismo Służby Utrzymania Ruchu, Wydawnictwo Forum Media Polska

Panel pt.: „Wydatki vs. rozwój – w dziale UR” organizowany przez redakcję pt.: Służby Utrzymania - partnera medialnego targów ITM INDUSTRY EUROPE, będzie dotyczył wydatków ponoszonych na funkcjonowanie i rozwój działu Utrzymania Ruchu oraz ich wpływu na późniejszy rozwój i poprawę funkcjonowania organizacji.  

Prelegenci: 

Dawid Szewc, Inżynier ds. CMMS, Boerner Insulation

Adam Wysoczański, Dyrektor Służb Utrzymania Ruchu, Boerner Insulation

 

Dawid Szewc, Inżynier ds. CMMS, Boerner Insulation

Dawid Szewc, aktualnie zajmuje stanowisko Inżyniera ds. CMMS w firmie Boerner Insulation jego pasją jest automatyka przemysłowa oraz wdrażanie nowoczesnych technologii z dziedziny przemysłu 4.0. W wolnym czasie zgłębia różne dziedziny techniki i eksperymentuje godzinami z narzędziami w swoim warsztacie. Jako inżynier CMMS dąży do wykorzystania rozwijających się technologii w celu doskonalenia procesów zarządzania utrzymania ruchem. Jego główną misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa i efektywności pracy oraz minimalizacji kosztów.

Adam Wysoczański, Dyrektor Służb Utrzymania Ruchu, Boerner Insulation

Adam Wysoczański uzyskał tytuł inżyniera na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji oraz magistra na kierunku zarządzanie. Od 2012 roku  pracuje w zakładach przemysłowych Legnickiej oraz Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej , w działach technicznych. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Służb Utrzymania Ruchu, w firmie Boerner Insulation. Jest prezesem koła terenowego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich działającego przy LSSE. Interesuje się szeroko pojętą optymalizacją procesów przemysłowych. Współpracuje z Uniwersytetem Zielonogórskim i jest autorem publikacji Naukowych w tematyce przemysłu 4.0.