DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Sześć kroków do sukcesu

14.05.2019 14:00:00

Podziel się

Szanowni Wystawcy, odliczamy już dni do targów ITM POLSKA i pragniemy zadbać o jak najbardziej wymierne korzyści udziału Państwa firmy w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas zestaw: SZEŚĆ KROKÓW DO SUKCESU, pozwoli osiągnąć zamierzony efekt.

Wszystkich wystawców zachęcamy do podjęcia sześciu działań, które wzmocnią  pozycję i podkreślą obecność na czerwcowych targach.

# KROK 1

ZAPROSZENIA

Prosimy o pobieranie ZAPROSZEŃ do zwiedzania i kierowanie ich do Państwa obecnych i potencjalnych klientów. Każdy wystawca powinien poczuć się gospodarzem targów. Zaproszenia dostępne są na Państwa koncie w strefie wystawcy w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA.
Jeśli potrzebują Państwo większej liczby zaproszeń prosimy o kontakt z obsługą wystawców.

Zaproszenia elektroniczne są bezpłatne.

# KROK 2

NOWOŚCI PRODUKTOWE

Zachęcamy do zgłaszania NOWOŚCI PRODUKTOWYCH. Jest to dodatkowa, bezpłatna forma promocji dla Państwa firmy. Informacje są rozsyłane do zwiedzających przed targami, zamieszczane na stronie targów, publikowane przez współpracujące z nami media i drukowane w vademecum zwiedzającego, które dostępne są w czasie targów dla wszystkich zwiedzających.
Nowości należy zgłaszać przez >>> stronę <<<.

# KROK 3

ZGŁOSZENIE WSPÓŁWYSTAWCY

Prosimy o zgłaszanie WSPÓŁWYSTAWCÓW i firm reprezentowanych (współwystawca ponosi opłatę, ale jednocześnie otrzymuje pakiet świadczeń jak wpis w katalogu, karty wstępu na targi, zaproszenie na wieczór branżowy).

Zgłoszenia współwystawcy lub firmy reprezentowanej można dokonać poprzez Strefę Wystawcy zakładka SKLEP >> ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA <<

Zwiedzający często pytają nas o to, czy dane firmy, marki są obecne na targach. Niestety jeśli nie są zgłoszone, z powodu braku tej informacji nie możemy odsyłać ich na Państwa stoiska.

# KROK 4

JUBILEUSZ WYSTAWCY

Święto naszych wystawców jest też naszym świętem. Jeśli Państwa firma obchodzi w tym roku jubileusz, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie. Zadbamy o odpowiednią oprawę tej ważnej dla Państwa rocznicy.

Informacje o JUBILEUSZU targi ITM Polska prosimy zgłaszać na adres:aleksandra.janyga

# KROK 5

ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA

Trzy ścieżki zwiedzania szlakiem nowości technologicznych dotyczących flagowej oferty tegorocznej edycji targów – to niewątpliwa atrakcja dla zwiedzających. Korzystający ze ścieżek odwiedzają stoiska wybranych firm, których oferta produktowa zawiera najnowsze technologie. Zaplanowano trzy ścieżki: Na drodze do Przemysłu 4.0, Druk 3D w Przemyśle, Logistyka 4.0.

Firmy zainteresowane zgłoszeniem swojego produktu do programu zwiedzania prosimy o wypełnienie: >>> formularza <<<

Więcej informacji udzieli: joanna.sypniewska

# KROK 6

MATERIAŁY GRAFICZNE TARGÓW

Zachęcamy do ogłoszenia światu swojej obecności na targach. Kalendarze menedżerów planujących udział w tym wydarzeniu powoli zapełniają się harmonogramami spotkań. Warto poinformować ich o dokładnej lokalizacji swojego stoiska. Przygotowaliśmy BANERY/GRAFIKI (w plikach otwartych) informujące o Państwa udziale w targach oraz logotyp targów. >>> Pliki do pobrania <<<