ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Szlakiem rewolucji 4.0

06.05.2019 10:00:00

Podziel się

Do tej wycieczki nie potrzeba wehikułu czasu, choć wyprawa może przypominać podróż do przyszłości. Trzy ścieżki zwiedzania szlakiem nowości technologicznych dotyczących flagowej oferty tegorocznej edycji targów – to atrakcja, której nie można przeoczyć. Co pokażą wykwalifikowani przewodnicy?

Ostatnia edycja targów ITM Polska udowodniła, że koncepcja zwiedzania targów wytyczonym szlakiem z ekspertem to strzał w dziesiątkę. Z oferty skorzystało wielu zwiedzających. Formuła wycieczki nie tylko umożliwia skorzystanie z fachowych porad, bezpośredni kontakt z dostawcami najnowszych technologii, ale też dzięki uporządkowanej tematycznie trasie pozwala gościom targowym zaoszczędzić czas. Korzystający ze ścieżek odwiedzają stoiska wybranych firm, których oferta produktowa zawiera najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu.

Przemysł 4.0, czyli inteligentne maszyny, systemy i procesy produkcyjne

Ścieżką Przemysłu 4.0 powinni podążać wszyscy spragnieni wszelkich innowacji w przemyśle. Poznają inteligentne systemy, maszyny i dowiedzą się jak powstają zaawansowane procesy produkcyjne. Tematowi przewodniemu będzie towarzyszyć także ekspozycja w duchu: smart factory. Przewodnicy – branżowi eksperci oprowadzą chętnych gości po stoiskach wystawców posiadających najnowsze rozwiązania technologiczne wpisujące się ideę przemysłu 4.0. Nie zabraknie fachowych porad i branżowych ciekawostek.

Godziny zwiedzania:

5 czerwca 2019 r. godz. 12:00
6 czerwca 2019 r. godz. 10:00

Logistyka 4.0 czyli nadchodzi automatyzacja

Logistyka 4.0 zakłada automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość adaptacji do zmieniających się warunków. Ten ogólnoświatowy trend wymusza na firmach zmiany, niekiedy wręcz rewolucyjne. Logistyka 4.0 to nie tylko hasło przewodnie targów Modernlog, ale też nazwa kolejnej ścieżki zwiedzania bloku targów ITM POLSKA. Znaczna część procesów manualnych została już zastąpiona przez maszyny a następne zmiany przed nami. Firmy prześcigają się w tworzeniu nowoczesnych oprogramowań, które usprawniają te procesy. Inteligentne i cyfrowo połączone systemy mają również umożliwić komunikację między ludźmi, maszynami, sprzętem, rozwiązaniami logistycznymi i produktami. O taką kompleksową ofertę będzie można zapytać bezpośrednio podczas wycieczki ścieżką: Logistyka 4.0.

Godziny zwiedzania:

5 czerwca 2019 r. godz. 14:00
6 czerwca 2019 r. godz. 14:00

Druk 3D czyli technologia przyszłości

Motoryzacja, medycyna, przemysł lotniczy, stoczniowy, obronny czy transportowy – coraz więcej branż wykorzystuje druk 3D. Szczegóły dotyczące obsługi zaawansowanych urządzeń metrologicznych a także najnowsze rozwiązania branżowe będzie można śledzić podczas wycieczki ścieżką: Druk 3D. Przez cztery dni wystawcy będą prezentowali aktualne trendy w technologiach przyrostowych. Zwiedzającym towarzyszyć będą wykwalifikowani przewodnicy, którzy podzielą się ekspercką wiedzą i przybliżą chętnym rozwiązania obecnych na targach producentów i dystrybutorów drukarek i skanerów 3D.

Godziny zwiedzania:

5 czerwca 2019 r. godz. 10:00
6 czerwca 2019 r. godz. 12:00

Jak się zapisać?

Wszystkich zainteresowanych ścieżkami zwiedzania zapraszamy do kontaktu!

Joanna Sypniewska >> joanna.sypniewska

WIĘCEJ INFORMACJI >> TUTAJ

Wystawco! Zgłoś swój produkt do:

ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA TARGÓW Z PRZEWODNIKIEM

O trzech tematykach:

  1. Na drodze do Przemysłu 4.0
  2. Druku 3D w przemyśle
  3. Logistyki 4.0

JAKO WYSTAWCA TARGÓW ITM POLSKA / MODERNLOG / 3D SOLUTIONS 2019:

  • Państwa produkty znajdą się BEZPŁATNIE w programie zwiedzania targów z przewodnikiem
  • Udział w ścieżce zwiedzania to GWARANCJA bezpośredniego dotarcia klientów zainteresowanych wdrożeniem nowoczesnych technologii w zakładach przemysłowych
  • Otrzymujecie Państwo formę DODATKOWEJ PROMOCJI wybranych produktów

WYKWALIFIKOWANI PRZEWODNICY POPROWADZĄ GOŚCI TARGOWYCH (KTÓRZY WCZEŚNIEJ ZGŁOSZĄ SWÓJ UDZIAŁ I ZAPOZNAJĄ SIĘ Z LISTĄ PRODUKTÓW) ZAPLANOWANĄ ŚCIEŻKĄ ZWIEDZANIA PROSTO DO STOISK WYSTAWOWYCH WYBRANYCH FIRM, KTÓRYCH OFERTA PRODUKTOWA ZGODNA JEST Z TEMATYKĄ JEDNEJ Z PONIŻSZYCH TRAS:

Na drodze do Przemysłu 4.0

Do udziału zapraszamy wystawców, którzy w swojej ofercie posiadają maszyny, urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0 

Druku 3D w przemyśle

Do udziału zapraszamy wystawców związanych z branżą druku 3D, producentów, dystrybutorów posiadających w swojej ofercie urządzenia pracujące w różnych technologiach, a także skanery 3D, technologie obróbki powierzchni oraz usługodawców.

Logistyki 4.0

Do udziału zapraszamy wystawców, którzy w swojej ofercie posiadają nowoczesne systemy transportu, rozwiązania dla magazynów przyszłości oraz budownictwa magazynowego – produkcyjnego.

ZGŁOŚ SWÓJ PRODUKT >> TUTAJ