ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Targi ITM Industry Europe partnerem Kongresu Szefa Utrzymania Ruchu

08.10.2019 12:00:00

Podziel się

Już po raz trzeci eksperci UR z całego kraju podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami Ogólnopolskiego Kongresu Szefa Utrzymania Ruchu 4.0. ITM INDUSTRY EUROPE partneruje wydarzeniu. Tematyka Kongresu doskonale wpisuje się w ideę wiodących targów przemysłowych.

Podczas Kongresu prelegenci  zaprezentują wiele ciekawych rozwiązań, z którymi zetknęli się w trakcie swojej pracy. Nie zabraknie także praktycznych warsztatów.

Kongres odbędzie się 23 i 24 października w Tarnowie Podgórnym.

Dlaczego warto wziąć udział w Kongresie?

Szerokie dotarcie – Idealnie dobrani uczestnicy wydarzenia, którzy odpowiadają za DUR. Uczestnicy Ci decydują o zakupach produktów i rozwiązań.

Merytoryka – na pierwszym miejscu! Odpowiedzialni jesteśmy za dobór tematów, które podyktował nam rynek – odpowiadamy na pytania naszych klientów. Na podstawie realnych problemów rynku dobraliśmy tematykę Kongresu.

Wiedza – uczestnicy wydarzenia przyjeżdżają na Kongres w celu zdobycia wiedzy na wykładach, podczas warsztatów szkoleniowych oraz bezpośrednich rozmów z kolegami pracującymi na tych samych i podobnych stanowiskach. Uczestnicy nie od dziś preferują wydarzenia w zamkniętym gronie, w porównaniu do targów jest to bardziej przyjazne miejsce na wymianę doświadczeń i podzielenie się wiedzą z zakresu nowinek technicznych.

Skuteczność – uczestnicząc w KONGRESIE SZEFA UTRZYMANIA RUCHU 4.0, mają Państwo niezwykłą okazję do tego, by dotrzeć do potencjalnych klientów, których zapraszamy na wydarzenie. Co więcej – uczestnicy to osoby odpowiadające za decyzje zakupowe w swoich firmach. Podczas kongresu będą mieli Państwo niejednokrotną możliwość bezpośrednich rozmów z uczestnikami – powitalna sesja networkingowa z poranną kawą, zaplanowane przerwy kawowe, lunch czy wieczorny bankiet połączony z imprezą integracyjną – to wszystko sprzyja rozmowom biznesowym.

Organizator – za przygotowanie wydarzenia odpowiada doświadczona firma z branży mediów specjalistycznych, która zapewnia najwyższy poziom merytoryki na Kongresie.

Wybrane opinie oraz pełną agendę znajdą Państwo na stronie Wydarzenia >> www.kongres.szefur.pl

Spotkajmy się w gronie specjalistów!
23-24.10.2019 / Tarnowo Podgórne, Hotel 500

W ramach dwudniowego spotkania uczestnicy otrzymują:

  • Merytorykę wystąpień
  • Jakość
  • Sesję szkoleniową
  • Konkretne spotkania biznesowe
  • Wieczór biznesowo – integracyjny