ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Technologie addytywne na ITM INDUSTRY EUROPE 2022

Podziel się

Z inicjatywy wystawców i partnerów związanych z targami 3D SOLUTIONS, cała ekspozycja technologii addytywnych została przeniesiona do flagowej oferty targów ITM INDUSTRY EUROPE. Do dyspozycji zwiedzających podobnie jak w latach ubiegłych będą m.in.: prezentacje drukarek 3D, wydruków, skanerów 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z nowymi trendami „na żywo”.

Zainteresowani potencjałem technologii przyrostowych będą mogli obejrzeć nowości z tej dziedziny w ramach ekspozycji ITM Industry Europe. Na zwiedzających czekają nie tylko premiery produktów prezentowane na stoiskach, ale także specjalne pokazy.

Przemysł coraz wyraźniej dostrzega korzyści z zastosowania druku 3D w swojej działalności. Technologie przyrostowe podobnie jak skanery 3D stały się nieodłącznym elementem wyposażenia zarówno małych biur projektowych jak i dużych fabryk.

- Część wystawców ITM INDUSTRY EUROPE w swoich zakładach produkcyjnych już korzysta z technologii skanowania i druku 3D. Dzięki temu mają możliwość uzyskania części zamiennej w dużo krótszym czasie niż metodami tradycyjnymi. Technologie, materiał i system dostosowany jest do konkretnych potrzeb produkcyjnych. Pandemia, problemy z łańcuchem dostaw przyśpieszyły ten procesy. Druk 3D stał się alternatywą pozwalającą wytwarzać poszczególne elementy bezpośrednio w fabrykach. Wsłuchując się w głosy branży postanowiliśmy w tym roku ekspozycję prezentowaną do tej pory na wydzielonej przestrzeni 3D Solutions jeszcze silniej połączyć z przemysłem. Dlatego od edycji 2022 technologie addytywne są  bardzo istotną częścią ekspozycji  ITM INDUSTRY EUROPE. Wszystkich zainteresowanych drukiem 3D zapraszamy na targi do Poznania!- mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

W trakcie targów zaplanowano nie tylko ekspozycję firm z branży druku 3D, ale także ciekawy program wydarzeń i pokazów związanych z technologiami przyrostowymi.

Zakres tematyczny ekspozycji druku 3D na targach ITM INDUSTRY EUROPE:

Drukarki 3D

Skanery 3D

Usługi druku i skanu 3D

Wirtualizacja procesów technologicznych