ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Testy uderzeniowe w Strefie Bezpieczeństwa na targach ITM!

Podziel się

Na targach ITM INDUSTRY EUROPE będzie można na żywo zobaczyć crash testy paneli wygrodzeniowych Troax w ramach Strefy Bezpieczeństwa / Safety Zone. Pięć wiodących firm działających w branży bezpieczeństwa przemysłowego połączy siły, tworząc innowacyjne widowisko. To wspólne przedsięwzięcie Troax, Euchner, Dancop, ITW Industrietore GmbH i Tech-System Group ma na celu pokazanie możliwości bezpiecznej pracy dla maszyn i ludzi, które oferują zintegrowane produkty każdego z partnerów.

W Strefie Bezpieczeństwa/Safety Zone na targach ITM w Poznaniu, przez cztery dni targów (4-7czerwca 2024) każdy odwiedzający targi będzie mógł wziąć udział w pokazie testów wytrzymałości uderzeniowej paneli wygrodzeniowych marki Troax - na żywo.

Wszyscy współorganizatorzy Strefy Bezpieczeństwa / Safety Zone zaprezentują swoje innowacyjne produkty i rozwiązania w czasie rzeczywistej pracy, odwzorowując warunki pracy maszyn na hali produkcyjnej/magazynowej i ochronę ludzi i mienia jednocześnie. Każdy gość będzie w stanie samodzielnie ocenić poziom zabezpieczeń i przekonać się o ich niezawodności. Strefa Bezpieczeństwa / Safety Zone to także część networkingowa, gdzie spotkać można będzie przedstawicieli każdego z partnerów i porozmawiać na temat indywidualnych potrzeb związanych z bezpieczeństwem przemysłowym.

Zapraszamy do odwiedzin w Strefie Bezpieczeństwa/Safety Zone w hali nr 6, aby dowiedzieć się więcej o nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach bezpieczeństwa przemysłowego oferowanych przez pięć innowacyjnych firm, które wspólnie podjęły inicjatywę organizacji testów na żywo. Pokazy będą odbywać się co 1,5 godziny, a szczegółowy harmonogram znajdzie się na telebimach targowych.

Bezpieczeństwo Strefy zapewniają:

Troax Safety Systems Poland - od 1955 roku tworzy świat bezpieczniejszym na całym świecie. Grupa Troax to ponad 40 oddziałów oraz takie marki produktów, jak: Troax, Satech, Garrantell, Natom, Folding Guard. Niemal 70 lat dostarcza innowacyjne systemy paneli siatkowych do zabezpieczenia maszyn, podziału magazynów oraz zabezpieczenia mienia.

ITW Industrietore GmbH specjalizuje się w bramach szybkobieżnych chroniących maszyny i ludzi, oferuje niezawodną technologię opartą na innowacyjnych rozwiązaniach, a cechą wiodącą ich produktów jest niemiecka solidność i precyzja inżynieryjna, gwarantująca klientom stabilność i niezawodność.

Dancop – od 1975 na rynku zabezpieczeń dla przemysłu i ruchu drogowego. Właściciel marki d-flexx, która miała swoją premierę w 2019 roku i podbija rynki międzynarodowe od tego czasu. Nowa gama produktów o nazwie d-flexx  charakteryzuje się elastycznymi zabezpieczeniami przed uderzeniami i jest produkowana z zaawansowanych technologicznie materiałów polimerowych.

Tech-System Group - wspiera inwestorów w budowaniu bezpiecznych fabryk. Dba o to, by pracownicy obiektów przemysłowych wracali do domów bez urazów, ich managerowie spali spokojnie, a produkcja była szybka, stabilna i bezpieczna.

Euchner - More then Safety - od 1953 roku stoi na straży bezpieczeństwa ludzi, maszyn i procesów. Specjaliści EUCHNER w dziedzinie bezpieczeństwa przemysłowego opracowują specyfikowane produkty i systemy, ponad wszystko stawiając jakość i precyzję. EUCHER jako lider produkcji urządzeń z ryglowaniem, bezkontaktowych wyłączników bezpieczeństwa czy wielofunkcyjnych systemów drzwiowych na przestrzeni lat wyznacza trendy rynkowe tworząc przełomowe rozwiązania.

Firma Pro Energy - partner handlowy Troax Safety System, działa od 13 lat na rynku OZE, systematycznie rozwijając oferowane technologie i rozwiązania. Zatrudnia zespół doświadczonych fachowców instalatorów na terenie całej Polski.

Harmonogram pokazów wytrzymałości paneli Troax w Strefie Bezpieczeństwa / Safety Zone: 4,5,6, i 7 czerwca w godzinach 11:00, 12:30, 14:00, 15:30*
7.06 ostatni pokaz odbędzie się o godz. 14:00

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 6

Data: 4,5,6, i 7 czerwca w godzinach 11:00, 12:30, 14:00, 15:30*
7.06 ostatni pokaz odbędzie się o godz. 14:00

 

 

Kontakt:

 

Małgorzata Sawicka-Koprowicz

PR manager

malgorzata@koprowicz.pl

tel. +48 501164611