ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Usprawnianie działania łańcuchów dostaw - nowe wydarzenie na targach SUBCONTRACTING!

Podziel się

Już podczas nadchodzącej edycji targów SUBCONTRACTING 2023 szykujemy dla uczestników wiele ciekawych wystąpień, których celem jest przekazanie eksperckiej wiedzy w zakresie usprawniania działania łańcuchów dostaw.

Dzięki współpracy z firmą MPM Productivity Management Sp. z o.o. podczas tegorocznej edycji SUBCONTRACTING 2023 mocno wybrzmi temat usprawniania łańcuchów dostaw w obszarze planowania sprzedaży, operacji i produkcji. 

SUBCONTRACTING - JA TO KUPUJĘ! - to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk dla profesjonalistów zarządzania łańcuchami dostaw z różnych branż w Polsce, służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego szefa łańcuchów dostaw oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu.

  • Aleksander Okraska skupi się na rozwiązywaniu problemów związanych z kosztami – wyceny swojej oferty jako dostawca/subcontractor; wyceny /oceny ryzyk jako zlecający;
  • Tomasz Sokołowski w wystąpieniu uwzględni obszar DDMRP - jako nowa metoda planowania produkcji i zaopatrzenia materiałowego;
  • Zbigniew Sobkiewicz poruszy temat "Zerwane łańcuchy dostaw – czarny łabędź czy zakłócenia do przewidzenia?"

Więcej o prelegentach w zakładce -> https://subcontracting.pl/pl/prelegenci/  

 

O firmie MPM Productivity Management Sp. z o.o.

MPM to firma działająca na polskim rynku od 1998 roku. Głównym obszarem specjalizacji jest łańcuch dostaw. Oferuje konsultacje oraz szkolenia z zakresu zintegrowanego planowania, zarządzania produkcją i logistyką łańcucha dostaw, wspiera wdrożenia w tych obszarach.

Osobom odpowiedzialnym za zarządzanie łańcuchem dostaw MPM proponuje oparte na doświadczeniach, umożliwiające koncentrację na osiąganiu kluczowych celów sposoby rozwiązania ich codziennych kłopotów. Wspiera menadżerów SCM w odzyskaniu kontroli nad łańcuchem dostaw. Natomiast specjalistom pracującym w łańcuchu dostaw oferuje rozwój zawodowych kompetencji, by mogli usprawniać procesy, którymi na co dzień się zajmują w swoich przedsiębiorstwach.

W szeregach konsultantów MPM znajdują się wyłącznie praktycy z wieloletnim doświadczeniem nie tylko w branży szkoleniowej, ale przede wszystkim z doświadczeniem uzyskanym w firmach produkcyjnych, gdzie byli odpowiedzialni za procesy związane z łańcuchem dostaw.

MPM jest pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej oficjalnym przedstawicielem amerykańskiego stowarzyszenia APICS*, aktualnie jako Authorized APICS Training Partner (z organizacją APICS współpracuje od początku swojej działalności, dostarczając wiedzę usystematyzowaną przez APICS już od 20 lat).

Do grona klientów firmy należą firmy takie jak: Coca Cola HBC Polska, Corning Optical Communications Polska, BorgWarner Rzeszów, Dell Products Poland, GKN Driveline Polska, IKEA Purchasing Services Poland, Nexteer Automotive Poland, L’Oréal Warsaw Plant, Reckitt Benckiser Production (Poland), Scanfil Poland, Valeo Autosystemy, Volvo Polska, Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA i wiele innych.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.