ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Wyścigowy bolid na targach ITM INDUSTRY EUROPE!

Podziel się

Wyjątkowy pokaz skanowania bolida wyścigowego przy użyciu laserowych skanerów 3D Creaform, obrazujący proces akwizycji i obróbki danych na potrzeby inżynierii odwrotnej to tylko jedna z atrakcji przygotowanych w tym roku specjalnie na targi ITM INDUSTRY EUROPE przez firmę ITA. Na stoisku wystawcy będzie można zobaczyć także integrację precyzyjnego robota przemysłowego Meca500 i zautomatyzowane pomiary za pomocą wieloczujnikowego układu laserowych czujników.

Międzynarodowe targi nowoczesnych technologii dla przemysłu ITM INDUSTRY EUROPE to doskonały moment do rozmów na temat najnowszych i tych dobrze znanych systemów pomiarowych wykorzystywanych w przemyśle.

Firma ITA zapozna Uczestników z najnowszymi trendami w metrologii przemysłowej oraz automatyki pomiarowej. Wystawca pokaże też najnowsze osiągnięcia we współczesnych systemach narzędziowych. W tym roku ITA położyła szczególny akcent na prezentację korzyści wynikających z wdrożenia rozwiązań zautomatyzowanych.

Na specjalnie przygotowanej przestrzeni firma ITA  zaprezentuje:

  • wyjątkowy pokaz skanowania bolida wyścigowego przy użyciu laserowych skanerów 3D Creaform, obrazujący proces akwizycji i obróbki danych na potrzeby inżynierii odwrotnej,
  • integrację precyzyjnego robota przemysłowego Meca500 z czujnikiem Diatest, oraz modułem liniowym z napędem serwo. Zadaniem stanowiska będzie automatyczny pomiar średnicy otworów wykonanych w części odlanej z aluminium,
  • zautomatyzowany pomiar za pomocą wieloczujnikowego układu laserowych czujników Gocator firmy LMI.

Codzienne pokazy przez cztery dnia targów w pawilonie 3A na stoisku 25

Wszystkie informacje dotyczące pokazów znajdują się na stronie internetowej firmy ITA:

www.ita-polska.com.pl

ZOBACZ ZAPROSZENIE FIRMY ITA: