ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Za nami 4. edycja MM Speakers Corner

Podziel się

Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznym targom ITM Industry Europe 2019, był cykl paneli dyskusyjnych o przemyśle MM Speakers Corner, zorganizowany przez redakcję „MM Magazynu Przemysłowego”.

W tym roku MM Speakers Corner został podzielony na cztery panele. Pierwszy to „Globalizacja przemysłu”, drugi – „Instrumenty wsparcia Przemysłu 4.0”, trzeci – „Najnowsze trendy technologiczne w przemyśle” i czwarty – „Organizacja i zarządzanie w przemyśle”.

W dyskusjach, poprowadzonych przez dziennikarza telewizyjnego Radka Brzózkę, wzięli udział doświadczeni specjaliści – menedżerowie wiodących producentów i dystrybutorów działających na polskim rynku, w tym m.in. Fanuc Polska, Roehm Polska, Beghelli, Schunk Intec, Yaskawa Polska, Güdel, igus, Dassault Systèmes, Hexagon Manufacturing Intelligence, Cloos Polska, Kimla, Power-Tech, HTM, Haas, Nakoda, Rollico Rolling Components, a także PKO Leasing, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami w kwestiach kluczowych dla naszego przemysłu. Z myślą o tych, którzy nie mogli przysłuchiwać się dzisiejszym debatom na miejscu, pierwszy raz przeprowadzona została relacja na żywo ze wszystkich paneli, które będą także do obejrzenia na kanale na YouTube oraz na Facebooku (MM Magazyn Przemysłowy).

zobacz galerię »

MM Speakers Corner – panel I: Globalizacja przemysłu

Tegoroczny MM Speakers Corner na targach w Poznaniu rozpoczął się debatą na temat globalizacji postrzeganej z perspektywy działających w Polsce firm produkcyjnych. W pierwszym panelu dyskusyjnym uczestniczyli: Arkadiusz Mazurek, inżynier sprzedaży w firmie Schunk, Artur Wojewoda, dyrektor działu robotyki w firmie Yaskawa, Tomasz Jastrzębski, dyrektor sprzedaży w Cloos Polska, oraz Przemysław Kimla, prezes zarządu w firmie Kimla.

Więcej >> „Globalizacja przemysłu”

MM Speakers Corner – panel II: Instrumenty wsparcia Przemysłu 4.0

Drugi panel dyskusyjny podczas MM Speakers Corner dotyczył Przemysłu 4.0 oraz instrumentów jego wsparcia. Czy polskie przedsiębiorstwa są gotowe na rewolucję 4.0, czego im potrzeba i z jakich instrumentów mogą korzystać? O tym mówili: Marcin Ejma, CEO w firmie Eagle, Bartłomiej Haczek, project manager w HTM, Piotr Klimczak, dyrektor ds. rynku maszyn i urządzeń w PKO Leasing, Grzegorz Kurzydłowski, dyrektor zarządzający w Haas, oraz Paweł Siembab, global client executive w Solidworks.

Więcej >> „Instrumenty wsparcia Przemysłu 4.0”

MM Speakers Corner – panel III: Najnowsze trendy technologiczne w przemyśle

Na temat innowacji i stopnia zaangażowania polskich przedsiębiorstw w tym obszarze w trzecim panelu dyskusyjnym podczas MM Speakers Corner 2019 rozmawiali: Witold Siemieniako, prezes zarządu Hexagon Manufacturing Intelligence, Dariusz Wabik, sales manager w Fanuc, Hubert Zalewski, dyrektor zarządzający w Röhm, Rafał Kluska, CEO w Güdel, i Grzegorz Hawryłkiewicz, dyrektor regionu zachód w Beghelli.

Więcej >> „Najnowsze trendy technologiczne w przemyśle”

MM Speakers Corner – panel IV: Organizacja i zarządzanie w przemyśle przyszłości

Ostatni panel dyskusyjny podczas MM Speakers Corner dotyczył sposobów zarządzania w firmach w przyszłości oraz zawodów przyszłości. O tym mówili: Marcin Kozłowski, prezes zarządu Baumalog, Daniel Marzec, dyrektor zarządzający igus Polska, Bogusław Czarkowski, prezes zarządu Rollico Components, Marek Wzorek, CEO ecoCoach, Marcin Szefka, dyrektor sprzedaży Nakoda, oraz Dariusz Wódz, prezes Tech-Konsulting.

Więcej >> „Organizacja i zarządzanie w przemyśle”.

W ciągu całego dnia MM Speakers Corner przysłuchiwało się ponad 100 osób, wśród których rozlosowano atrakcyjne nagrody. Perschmann Hoffmann Group ufundował zestaw narzędzi z walizką narzędziową, Buzil – zestaw środków czyszczących, a Raven Media – wydawca „MM Magazynu Przemysłowego” – roczną prenumeratę wspomnianego czasopisma.

źródło:  MM Magazyn Przemysłowy (autor: Dariusz Łuciów)