ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Zdobywca Złotego Medalu MTP - Haimer GmBH

Podziel się

Jednym z laureatów Złotego Medalu MTP jest Microset VIO 20|50 produkcji firmy Haimer GmBH. Producent jest liderem rynku europejskiego w obszarze technologii mocowania narzędzi.

- Przedstawiamy Państwu najnowszej generacji urządzenie do pomiaru i ustawiania narzędzi, które w tym roku zdobyło Złoty Medal Targów Poznańskich. Jest to presetter narzędziowy Haimer Microset VIO 20|50. Urządzenie charakteryzuje się najnowocześniejszym systemem zaciągu i mocowania narzędzi i systemem obwieszczanym przez nas jako ISS, który to identyfikuje każdego typu adaptery narzędziowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie uniknąć kolizji na obrabiarce sterowanej numerycznie. – mówi o produkcie Dyrektor Zarządzający firmy Haimer GmBH.

Haimer GmBH zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą innowacyjnych produktów o wysokiej precyzji do obróbki skrawaniem metali, a także dla innych branż, w tym motoryzacyjnej, lotniczej, energetycznej, kolejowej i obróbki ogólnej.
Oprócz szerokiej oferty oprawek narzędziowych we wszystkich popularnych złączach i długościach, w tym obkurczarek i wyważarek, a także czujników 3-D, narzędzi skrawających z węglików spiekanych, oferta firmy obejmuje również maszyny do wstępnego ustawiania narzędzi.

Więcej informacji o firmie i produktach: www.haimer.biz