ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Zmiana terminu Kongresu Industry Next

Podziel się

Interpretacja prawna opublikowanej 16 października br. nowelizacji rozporządzenia Rady Ministrów jest jednoznaczna. W obowiązująca na terenie powiatu poznańskiego oraz miasta Poznania czerwonej strefie obowiązuje także całkowity zakaz organizacji wydarzeń wirtualnych. Z tego względu jesteśmy zmuszeni zmienić datę Kongresu Industry Next oraz konferencji Smart Warehouse na rok 2021. Publikujemy oficjalny komunikat.

Szanowni Państwo,

zlecona przez nas indywidualna interpretacja prawna opublikowanej 16 października br. nowelizacji rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającej rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, jest niestety jednoznaczna. W obowiązującej na terenie powiatu poznańskiego oraz miasta Poznania strefie czerwonej, oprócz organizacji targów, wystaw i konferencji obowiązuje także całkowity zakaz organizacji wydarzeń wirtualnych.

Niestety decyzja ta uniemożliwia nam organizację online zaplanowanego w terminie 3-4 listopada 2021 roku Kongresu Industry Next. The New Reality oraz konferencji Smart Warehouse, która miała się odbyć 4-5 listopada.


Wydarzenia będziemy organizować w roku 2021 podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE oraz MODERNLOG.
W imieniu całego zespołu pragniemy gorąco Państwu podziękować za współpracę, pomoc i zaangażowanie w organizację naszego wydarzenia. Pragniemy równocześnie zapewnić, że jesteśmy pełni pomysłów, energii i nie ustajemy w pracach nad kolejną edycją wydarzeń. Wierzymy, że będą jeszcze ciekawszymi i bardziej atrakcyjnymi merytorycznie spotkaniami profesjonalistów branży.

Bądźcie zdrowi i do zobaczenia wkrótce!
Zespół organizacyjny targów ITM INDUSTRY EUROPE oraz MODERNLOG