ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Znamy wystawców ITM 2020

Podziel się

Tegoroczna edycja targów ITM INDUSTRY EUROPE jest wyjątkowa. Cieszymy się, że wystawcy mimo trudnej sytuacji zaufali nam i podjęli decyzję o udziale w wydarzeniu. Dziękujemy! Z kim spotkamy się w Poznaniu?

Do targów został niecały miesiąc, zespół ITM INDUSTRY EUROPE intensywnie pracuje nad najbliższą edycją. Wiemy już jacy wystawcy będą eksponować swoje stoiska prezentując nowości.

- Zbliżająca się edycja targów ITM jest wyjątkowa. Cieszymy się, że mimo trudnej sytuacji na rynku wywołanej epidemią koronawirusa tylu wystawców zaufało nam i zdecydowało się na udział w targach. Bardzo za to dziękujemy. Jesteśmy gotowi na sprostanie trudnościom. Organizujemy targi w bezpiecznej przestrzeni dbając przede wszystkim o zdrowie oraz  komfort zarówno wystawców jak i zwiedzających. Mając na uwadze szczególne okoliczności, zadbaliśmy o bogaty program wydarzeń towarzyszących. Ich tematyka wpisuje się w nową rzeczywistość jaka dotknęła cały świat. Zapraszamy nie tylko do zwiedzenia ekspozycji, ale także do udziału w innowacyjnym, dwudniowym projekcie - Kongresie Industry Next, który rozpocznie się 3 listopada. Bądźmy razem bliżej innowacji, robotyzacji i cyfryzacji w przemyśle. Do zobaczenia w Poznaniu! - mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.