ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

OFERTA WYSTAWCÓW ITM 2023

Podziel się

ITM Industry Europe to wydarzenie oferujące nie tylko liczne konferencje, debaty i szkolenia, ale także bogate ekspozycje wystawiennicze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wystawców, których będzie można spotkać podczas najbliższej edycji targów!


Firma Air Products to wiodący producent gazów technicznych w Polsce, dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania, optymalizujące procesy spawania.

Firma wdraża spawalnicze systemy zrobotyzowane jako Autoryzowany Partner ABB oraz dostarcza precyzyjne roboty współpracujące (coboty), cechujące się łatwością wdrożenia.
Air Products oferuje także rozwiązania Gastrak® optymalizujące przepływy gazu osłonowego i redukujące jego zużycie.
Producent opracował nowoczesne mieszanki osłonowe Linx® w butlach Integra® z wbudowanym reduktorem, podnoszące jakość spoin, a w ofercie posiadają również urządzenia i materiały spawalnicze Veriforce® oraz innych wiodących marek, przeznaczone zarówno do zaawansowanych prac spawalniczych, jak i dla amatorów spawania.

ALFLETH Engineering AG jest szwajcarską spółką inżynieryjno-handlową z oddziałami w Europie Środkowej i Wschodniej. Główną dziedziną działalności  firmy jest handel obrabiarkami znanych producentów ze Szwajcarii, Niemiec, Francji, Włoch, Holandii i Indii. ALFLETH Engineering AG  reprezentuje firmy: Accurate, Affolter, Agema, Benzinger, Bergamini, Delta, Fehlmann, Ghiringhelli, Hauser, Hembrug, Henninger, Huron, IMSA, Jyoti, Kellenberger, Klein, Precitrame, ROBBI, Schneeberger, Stähli, Tschudin, Voumard, Weiler.

 

 

ARCO jest przedstawicielem renomowanych firm-producentów narzędzi do obróbki metali, HAINBUCH –uchwyty na tokarki, frezarki i centra obróbcze, PL LEHMANN-podzielnice CNC, HEULE- gratowanie, fazowanie, pogłębianie otworów od przodu i wstecznie, HERMANN BILZ-kompleksowa obróbka otworów, WTO-oprawki stacjonarne i napędzane do tokarek i zintegrowanych centrów obróbczych, HWR – uchwyty czteroszczękowe z kompensacja i systemy paletowe Zero-Point. BILZ -ThermoGripp urządzenia i oprawki do połączeń termokurczliwych, oprawki do gwintowania , DIATEC- precyzyjne narzędzia diamentowe, PKD, CBN CVD i pełno węglikowe, UC TOOLS- narzędzia PKD, CBN, Cermet i pełno węglikowe.

 

 

AXA jest rodzinną firmą odnoszącą duże sukcesy w branży budowy maszyn i urządzeń w Niemczech. Firma jest producentem nie tylko łoża i obudowy maszyn, ale także ważnych komponentów podstawowych, takich jak wrzeciona główne, głowice skrętne, kolumny jezdne i prowadnice złożone, a także portal maszyny, zmieniacze narzędzi, stoły obrotowe, a nawet złożone uchwyty mocujące.

Niezależnie od tego, czy są to kompletne rozwiązania dla klientów z przemysłu wielkogabarytowego, specjalne rozwiązania dla wydajnej produkcji u mniejszych dostawców, czy też kompletne rozwiązania systemowe dla złożonych wyzwań: centra obróbcze AXA są idealnie dopasowane do indywidualnych życzeń klientów.

 

BOSCHERT POLSKA Sp. z o.o. od 2007 roku dostarcza w Polsce maszyny do plastycznej obróbki blach. BOSCHERT POLSKA wchodzi w skład firm należących do niemieckiego producenta maszyn firmy Boschert GmbH + CO.KG.
Gama oferowanych maszyn i urządzeń obejmuje m.in.: wykrawarki narzędziowe, prasy krawędziowe, maszyny do gratowania blach, zaginarki, linie do wykrawania i cięcia laserowego blach w kręgu, prasy hydrauliczne czy narzędzia do pras krawędziowych i wykrawarek CNC.
Zakres działania firmy to doradztwo techniczne, dobór technologii, sprzedaż, dostawy, szkolenia obsługi oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 Castrol, jedna z wiodących światowych marek środków smarnych, może poszczycić się dumnym dziedzictwem innowacji i napędzaniem marzeń pionierów. Pasja do wydajności, połączona z filozofią współpracy partnerskiej, umożliwiła firmie Castrol opracowanie środków smarnych, które od ponad 100 lat leżą u podstaw wielu osiągnięć technologicznych na lądzie, w powietrzu, na morzu iw przestrzeni kosmicznej. Castrol jest częścią bp i oferuje produkty i usługi klientom i konsumentom z sektora motoryzacyjnego, morskiego, przemysłowego i energetycznego. Ich markowe produkty są uznawane na całym świecie za innowacyjność, wiodącą pozycję w zakresie technologii, wysoką wydajność i zaangażowanie w jakość.

 

Comarch jako jedna z wiodących firm w branży IT zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania z ekosystemu Industry 4.0 – Comarch IoT MES i Comarch Asset Tracking dedykowane do zarządzania produkcją, których funkcjonalności pozwalają na optymalizowanie procesów produkcyjnych oraz zwiększanie efektywności zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.

Podczas targów ITM na stoisku Comarch (nr 81, pav 5), będzie można wziąć udział w interaktywnych demonstracjach systemów tj.:

 • Comarch IoT MES z dotykowym panelem operatora i symulacją maszyny, dzięki której będzie można zobaczyć, jak łatwo i szybko kontrolować procesy produkcyjne
 • Comarch Asset Tracking w formie demo zobrazuje, jak w czasie rzeczywistym lokalizować położenie poszukiwanych zasobów, śledzić ich trasę oraz zapisywać historię położenia, upraszczając procesy intralogistyczne

Crippa od ponad 70 lat projektuje i produkuje maszyny do gięcia i obróbki rur metalowych przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Od samego początku firma kładzie duży nacisk na rozwój i doświadczenie, dzięki czemu oferowane produkty są odpowiedzią na zapotrzebowania rozwijającego się rynku. Crippa w swojej ofercie posiada m.in.: giętarki, maszyny do kształtowania, systemy pomiarowe i oprogramowania. Wszystkie maszyny produkowane przez firmę można zintegrować z systemami produkcyjnymi Smart Factory. Podczas Targów ITM Industry Europe na stoisku firmy Crippa będzie można zobaczyć model 1025E, prawostronną i lewostronną giętarke CNC do rur o wielu stosach i wielu promieniach, do rur o średnicy do 25 mm, charakteryzującej się poprzecznym ruchem gięcia głowica gnąca, która umożliwia obróbkę nawet najbardziej skomplikowanych geometrii rur w całkowicie automatycznym cyklu, integrując w cyklu operacje ładowania i rozładowywania rur.

 

Archillea to platforma cyfryzacji procesów opracowana przez DahliaMatic. Archillea zwiększa jakość przebiegu procesów biznesowych w wielu obszarach organizacji w ramach jednego systemu. Platforma umożliwia efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi, maszynowymi, czy wdrażaniem procedur i instrukcji w Twojej firmie, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Archillea optymalizuje i zwiększa efektywność procesów poprzez automatyzację czynności i uporządkowanie informacji. Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika pozwala na bezproblemowe składanie i procesowanie wniosków oraz ich bieżące monitorowane na każdym z etapów. Platforma została zbudowana w klasie low code, dzięki czemu umożliwia wprowadzanie szybkich zmian w formularzach oraz workflow, bez konieczności posiadania kompetencji programistycznych.

 
ELHA słynie z niestandardowych centrów obróbczych, maszyn specjalnego przeznaczenia i modułów produkcyjnych. Wiele gałęzi przemysłu, takich jak wielkoskalowi producenci łożysk, motoryzacyjny OEM i ich dostawcy TIER 1/2 polegają na doświadczeniu i wiedzy technologicznej firmy przy opracowywaniu i realizacji wysoce produktywnych procesów skrawania metali. ELHA posiada także kompetencje w zakresie projektowania i produkcji obrabiarek do skrawania metali i rozwiązań pod klucz.

Systemy obróbki ELHA i rozwiązania „pod klucz” są wysoce wydajne, niezawodne, trwałe i charakteryzują się wyjątkową jakością. Pracownicy firmy to profesjonaliści, którzy towarzyszą na każdym etapie planowanej inwestycji.

EROWA to szwajcarski producent systemów mocowań, systemów pomiarowych, automatyzacji i integracji produkcji. Firma oferuje kompletne rozwiązania służące podnoszeniu efektywności produkcji w narzędziowniach i innych gałęziach przemysłu metalowego. Szeroka gama oferowanych produktów, a także ich uniwersalność i wszechstronność stanowi niezbędny i bardzo pomocny element rozwoju zarówno małej narzędziowni jak i dużych zakładów produkcyjnych. Kluczowymi  kompetencjami firmy są 4 strefy współpracy jaką EROWA może zaproponować swoim klientom:  inżynieria, produkt, konsultacja, serwis.
Firma oferuje wsparcie na całym świecie, bez względu na to czy jest to pojedynczy produkt, czy kompletny system produkcyjny. Przedstawiciele firmy mają na celu wspieranie klientów również po zakończeniu wdrożenia poprzez szkolenia, techniczne usługi konserwacyjne i rygorystyczne testy sprzętu pomiarowego.


Etteplan to fińska firma, która ma silny zespół ponad 4000 profesjonalistów na całym świecie. Firma specjalizuje się w projektowaniu inżynierskim, systemach wbudowanych, testowaniu oprogramowania i automatyzacji testów, oprogramowaniu i transformacji cyfrowej, opracowaniu dokumentacji technicznej oraz szeroko pojętej komunikacji technicznej. Poprzez proaktywne działanie, szukanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb i wyzwań stojących przed klientami, Etteplan zmienia świat na lepszy. Projekty firmy znajdują zastosowanie m.in w branży medycznej, górnictwie i obróbce metali, przemyśle drzewnym i papierniczym, przemyśle energetycznym, motoryzacyjnym czy też lotniczym. Etteplan to firma globalna, która ma oddziały w Finlandii, Szwecji, Danii, Holandii, Niemczech, Polsce oraz Chinach.

FANUC to światowy lider technologii CNC oraz robotyki, który od 1956r. oferuje producentom na całym świecie niezawodne sterowania CNC, roboty przemysłowe oraz wysokowydajne obrabiarki: Robodrill, Robocut oraz Roboshot. Koncern wciąż udoskonala swoje produkty i wyznacza trendy w rozwoju zaawansowanych technologii produkcji. Wysokie nakłady na badania, powodują, że maszyny FANUC charakteryzuje niedościgniona szybkość, precyzja i efektywność. Korzystają na tym przede wszystkim klienci, którzy doceniając jakość oferowanych rozwiązań wykorzystują na całym świecie ponad 20 mln produktów firmy FANUC. 

Firma FERMAT działa na rynku od 1990 roku i jest wiodącym producentem poziomych wytaczarek i frezarek oraz szlifierek do walców, dostarczającym obrabiarki na wszystkie główne rynki na całym świecie. Główne zakłady produkcyjne i montażowe firmy znajdują się w Brnie, drugim co do wielkości mieście Czech i Lipniku nad Becvou. Producent we wszystkich maszynach stosuje najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu firma bezustannie się rozwija tworząc nowe rozwiązania.

GALIKA to szwajcarska firma oferująca profesjonalne rozwiązania w zakresie systemów obróbczych metali. Oferuje obrabiarki sterowane numerycznie do metali wykorzystujące technologię obróbki skrawaniem, cieplno-chemiczną i elektroerozyjną renomowanych, światowych producentów. GALIKA świadczy również usługi z zakresu wyposażenia narzędziowni i parków maszyn, dostarcza technologie, aplikacje, prowadzi szkolenia wdrożeniowe i instalacje systemów. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy służą doradztwem i wiedzą na każdym etapie współpracy.

 

 

GG TECH to narzędziownia z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży mechanicznej. Założona w 2003 roku nieustannie zwiększa swój potencjał rynkowy.
Firma oferuje szeroki zakres produktów, obejmujących zarówno proste elementy, jak i te skomplikowane, precyzyjne i technologicznie zaawansowane części oraz kompleksowe zespoły maszynowe. Oferta GG TECH obejmuje realizację zarówno pojedynczych zleceń, jak i produkcję seryjną. Firma korzysta z najnowocześniejszych systemów CAD/CAM oraz dysponuje bogato wyposażonym parkiem maszynowym, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala na realizację zleceń na najwyższym światowym poziomie jakościowym.

 

 Firma Hexagon, jak jej przedstawiciele mówią, usuwa wszelkie bariery, a dla ich technologii nie ma rzeczy niemożliwych. Od koncepcji aż do końca okresu eksploatacji produktu – rozwiązania zapewniają optymalizację w całym łańcuchu wartości, zmieniając proces projektowania, symulacji, testowania, wyboru materiałów, planowania projektu produkcyjnego, produkcji i kontroli.

Jeśli chcesz rozwiązać problemy dotyczące kosztów, jakości, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju, aby wytwarzać lepsze produkty w nowy, innowacyjny sposób – nie musisz szukać dalej. Hexagon oferuje producentom odpowiednie narzędzia, dzięki którym mogą zdobyć konkurencyjną przewagę, a także kształtować i wprowadzać trwałe zmiany w swojej branży.

Grupa INDEX ze swoimi markami INDEX i TRAUB od ponad 100 lat zalicza się do wiodących światowych producentów tokarek CNC, jednowrzecionowych i wielowrzecionowych produkcyjnych automatów tokarskich, automatów tokarskich wzdłużnych, centrów tokarsko-frezarskich oraz jako dostawca usług związanych z obrabiarkami. Posiadając pięć zakładów produkcyjnych, siedem spółek handlowych i usługowych oraz innych partnerów handlowych, firma oferuje swoje usługi na wszystkich kontynentach. Jakość, niezawodność i najwyższy poziom innowacyjności, a także zrównoważona koncepcja oraz działanie ekspertów znajdują odzwierciedlenie w produktach oferowanych przez Grupę INDEX. 

 

 

IPOsystem – pierwszy na świecie autonomiczny system decyzyjny automatyzujący procesy planowania i bezpośredniego zarządzania zasobami produkcyjnymi. System samodzielnie zarządza pracownikami i maszynami na halach produkcyjnych, bez udziału planistów i osób dozoru bezpośredniego, zapewniając terminową realizację zleceń produkcyjnych przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnego czasu zasobów. IPOsystem w czasie rzeczywistym, bez harmonogramowania, podejmuje również optymalne decyzje dotyczące kolejności realizacji i doboru zasobów dla poszczególnych operacji. Każdy pracownik, po zgłoszeniu się do systemu, otrzymuje natychmiast polecenie realizacji optymalnej na dany moment operacji. Aktualnie system działa w 60 fabrykach, sterując pracą 12 000 pracowników i zwiększając produktywność o 20 – 30%.

ITALTEC dostarcza włoskie maszyny z zakresu obróbki plastycznej blach, rur i profili, jak również świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferta ITALTEC obejmuje między innymi:

 • Wykrawarki rewolwerowe Euromac oferują o wiele szerszy zakres obróbki w porównaniu z technologią obróbki laserowej – możliwe wykrawanie, grawerowanie, niblowanie, znakowanie itp.
 • Prasy krawędziowe Vimercati dzięki systemowi dynamicznej kompensacji ugięcia stołu dolnego zapewniają perfekcyjną równoległość i dokładność gięcia.
 • Giętarki trzpieniowe CNC MACRI ITALIA dzięki dużej wszechstronności mogą być używane w wielu branżach: od hydrauliki, przez branżę samochodową, aż do wystroju wnętrz.
 • Prasy mimośrodowe SanGiacomo Presse dzielące się na prasy mechaniczne z kinematyką szybkobieżną od 10 do 75 Ton i z opóźnieniem od 50 do 450 Ton. Odpowiednie do prac cięcia, formowania i niewielkiego wytłaczania.

Ponadto, ITALTEC dostarcza narzędzia do pras krawędziowych.

 

 


Kuhn Special Steel jest jedną z wiodących na świecie odlewni stali nierdzewnej. Firma od 60 lat produkuje w Niemczech komponenty o symetrii obrotowej do budowy maszyn i instalacji, a dzięki najwyższym standardom jakości i wieloletniemu doświadczeniu jest liderem w dziedzinie odlewów odśrodkowych. Od surowego odlewu do gotowego do montażu komponentu, wszystkie niezbędne etapy można wykonać w rozbudowanym parku maszynowym w zakładzie w Radevormwald. Oznacza to minimalny wysiłek koordynacyjny przy maksymalnej niezawodności procesu. Od pomp, tulei, pierścieni po duże elementy dekantera, zaopatrujemy ponad 40 różnych gałęzi przemysłu.

MPM zajmuje się organizacją oraz usprawnianiem łańcuchów dostaw w obszarze planowania sprzedaży, operacji i produkcji.
W ofercie firmy znajdziemy szereg szkoleń mających na celu rozwijanie kompetencji uczestników, które w efekcie mogą wpłynąć na usprawnianie procesów w firmie.

Firma posiada w ofercie następujące rozwiązania:

 • Focused Supply Chain - autorskie szkolenia koncentrujące się na praktyce SCM. Oparte na najlepszych praktykach APICS i najnowszych trendach np. Teorii Ograniczeń. W programie: Supply Chain Management, Master Planning Policy- S&OP i MPS, Inventory Management Policy, Production Scheduling & Control, Business & Operations Strategy.
 • Agility Planner - wdrożenia S&OP, 100% praktyki– sesje elearningowe i coachingowe.
 • Szkolenia z zakresu zakupów, gospodarki magazynowej, warsztaty S&OP: zakupy operacyjne i strategiczne, gospodarka magazynowa i kontrola zapasów
 • DDMRP (Demand Driven Material Requirements Planning)- nowoczesna metoda planowania na podstawie zamówień od klientów
 • Światowe Zawody Łańcucha Dostaw- GLOBAL CHALLENGE – THE FRESH CONNECTION- jesteśmy organizatorem w Polsce.

 

 

Numalliance to międzynarodowa firma, której celem jest dostarczenie szeregu rozwiązań, począwszy od standardowych lub niestandardowych maszyn i gniazd roboczych do gięcia rur, drutu i płaskowników, a skończywszy na specjalnych prasach hydraulicznych. Firma reprezentuje różne marki, takie jak Silfax, EMS, Addison mc Kee czy Eaton Leonard, dzięki czemu oferuje wiedzę aż 9 firm i ponad 100 lat doświadczenia. Z ponad 13 000 maszyn i ogniw zainstalowanych na całym świecie, Numalliance spełnia oczekiwania wielu różnych sektorów, takich jak Automotive, Air and Space, Rolnictwo, Budownictwo, Meblarstwo czy AGD.

PHmet to firma handlowo - produkcyjna, która istnieje na rynku od 1995 r. Specjalizuje się w sprzedaży i serwisie urządzeń magnetycznych oraz w usłudze obróbka skrawaniem. Głównymi celami firmy są: kompleksowa obsługa klientów oraz ciągłe zwiększanie własnych kompetencji. W ofercie firmy znajdują się m.in.: chwytaki magnetyczne z magnesami trwałymi do transportu, magnetyczne uchwyty szlifierskie, frezarskie i do elektrodrążarek, czy wiertarko-frezarki na podstawie magnetycznej.
Ponadto PHmet oferuje usługi w zakresie obróbki skrawaniem, produkcję detali zamiennych do maszyn i urządzeń, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oferowane urządzenia i usługi.

 

 

Grupa proALPHA to renomowana firma z 30-letnią historią, obsługująca ponad 8 tys. klientów w 49 oddziałach zlokalizowanych na całym świecie. System proALPHA ERP, dostępny w 15 wersjach językowych, to idealne rozwiązanie dla średnich przedsiębiorstw produkcyjnych. Firma oferuje nie tylko klasyczne ERP, ale także rozbudowane narzędzia w ramach pakietu ERP+, takie jak analityka, zarządzanie zaopatrzeniem, energią czy rejestracja czasu pracy.
Kluczowym atutem proALPHA jest współpraca z partnerami, umożliwiająca bezpośrednią integrację oferowanych systemów. Oferowane przez firmę oprogramowanie jest uniwersalne i dopasowane do potrzeb różnych branż.

 

 

ROEMHELD jest czołowym dostawcą komponentów i systemów mocowań detali w obróbce CNC do obróbki seryjnej i jednostkowej. Szeroka oferta komponentów hydraulicznych, siłowników, imadeł precyzyjnych oraz gniazd mocujących z punktem zerowym potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom i wyzwaniom rynku. Grupa ROEMHELD oferuje systemy mocowań detali oraz wymiany i magazynowania narzędzi do pras i wtryskarek umożliwiające efektywną obsługę i manipulację narzędzi w całym procesie produkcyjnym. ROEMHELD w ścisłej współpracy z klientem projektuje, konstruuje, produkuje oraz dostarcza rozwiązania dostosowane również do jego indywidualnych potrzeb.
W portfolio ROEMHELD znajdują się również komponenty do ergonomicznej manipulacji częściami i organizacji miejsc pracy, siłowniki liniowe oraz prasy montażowe.

 

ROSA PLAST Sp. z o.o. to polska firma specjalizująca się w produkcji z tworzyw sztucznych. Od ponad 40 lat nieprzerwanie dostarcza swoim klientom wysokiej klasy produkty m.in.: profile elastyczne, koszulki izolacyjne, węże transportowe i osłonowe. W 2018 roku firma weszła na rynek materiałów do druku 3D pod marką ROSA3D FILAMENTS. ROSA PLAST  oferuje szeroką gamę filamentów zarówno do zastosowań technicznych (PA12+CF15, PC+PTFE, ABS V0 FR, ASA, PET-G+CF, ROSA-Flex, PVB, PVA) oraz druku hobbystycznego (PLA, PET-G, CarbonLook, BioWOOD, BioCREATE). Producent stosuje Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami ISO 9001:2015 (zarządzanie jakością) oraz ISO 14001:2015 (zarządzanie środowiskowe) zapewniając wysoką jakość wyrobów przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.

 

 

 

Spółka Schwäbische Werkzeugmaschinen Polska sp. z o.o. jest międzynarodowym dostawcą zaawansowanych maszyn i systemów do obróbki metali dostosowanych do konkretnych detali. Aby móc oferować odpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania produkcyjnego, firma stale rozwija technologie obróbki seryjnej i optymalizuje istniejące techniki frezowania CNC we własnym centrum technologicznym.

Innowacyjne technologie centrów CNC są adresowane do wielu branż przemysłowych, gdzie użytkownicy wymagają kompletnych rozwiązań do stabilnej produkcji seryjnej, przy minimalnym nakładzie obsługowym i serwisowym. Dostarczane rozwiązania wpisują się w nowoczesne trendy przemysłowe, takie jak wydajność wytwarzania, stabilność, niezawodność, oszczędność miejsca i energii, komunikacja z użytkownikiem (Industry 4.0).

Baza maszyn stanowi ponad 3.000 zainstalowanych i uruchomionych urządzeń oraz aplikacji produkcyjnych SW u klientów na całym świecie w wielu różnych sektorach przemysłu.

 

Smart Technologies & Services jest przedstawicielem firmy Virtek na terenie Polski. Przedstawiciel zajmuje się doradztwem technicznym w zakresie wykorzystania systemów laserów, a jego celem jest świadczenie rzetelnych usług oraz pomaganie firmom w generowaniu oszczędności i zwiększeniu produktywności poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań.
Virtek jest światowym liderem w zakresie szablonów laserowych i systemów kontroli jakości, dostarczającą wyjątkową wiedzę fachową i pomoc inżynierską producentom na całym świecie.
Wiodący w branży eksperci firmy są pionierami w zakresie pierwszych systemów projekcji laserowych, które są w stanie spełnić wymagania dotyczące dokładności i precyzji niezbędnych w złożonych zastosowaniach produkcyjnych w wielu różnych gałęziach przemysłu.

 

 


SPECTRO jest jednym z wiodących światowych dostawców przyrządów analitycznych wykorzystujących technologię emisyjną oraz fluorescencyjną spektrometrię rentgenowską, wykorzystywaną do analizy elementarnej materiałów w przemyśle, badaniach i akademickich.
Spektrometry iskrowe firmy Spectro Analytical Instruments Gmbh to precyzyjne urządzenia pozwalające na szybką i dokładną identyfikację składu metali. Dzięki nim możesz kontrolować jakość swoich produktów, uniknąć kosztownych błędów i zwiększyć swoją wydajność. Nasze spektrometry oferują niezawodność, łatwość obsługi oraz zaawansowane funkcje, takie jak analiza wieloelementowa czy detekcja śladowa pierwiastków. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w branży - wybierz spektrometry renomowanej firmy SPECTRO ANALITICAL INSTTRUMENTS GMBH.

TL TECHNOLOGY AG to kompetentny i doświadczony partner w dziedzinie precyzyjnych obrabiarek, rozwiązań pod klucz z zaawansowaną technologią, oprzyrządowaniem, pomiarami, szkoleniami, instalacją, serwisem. Oficjalnie i na wyłączność reprezentuje wielu szwajcarskich i europejskich wiodących producentów zaawansowanych produktów, takich jak automatyczne tokarki ESCO, frezarki i centra obróbcze KUNZMANN, centra obróbcze z transferem obrotowym IMOBERDORF, MONNIER ZAHNER innowacyjne rozwiązania dla przekładni i zastosowań medycznych, SCHAUBLIN tuleje zaciskowe i uchwyty narzędziowe, precyzyjne tokarki SCHAUBLIN MACHINES, MU-TOOLS wysoce precyzyjne ręczne i automatyczne maszyny do procesu honowania, SMS wysoce precyzyjne szlifierki do gwintów, ślimaków i frezów oraz STÖCKEL rozwiązania do szlifowania powierzchni i profili.

 

 

 

TOCK-AUTOMATYKA KRZYSZTOF TOCZYDŁOWSKI jest mikroprzedsiębiorstwem o charakterze inżynierskim, związanym z pozyskiwaniem i dostawami najnowszych technologii  przemysłowych oraz tworzeniem własnych rozwiązań, głównie w obszarze metod i środków kształcenia zawodowego. TOCK-AUTOMATYKA jest bezpośrednim i wyłącznym  przedstawicielem firm TELA oraz AMO oferujących optoelektroniczne oraz indukcyjne liniały pomiarowe i przetworniki obrotowe do maszyn i obrabiarek. Firma wytwarza również lekkie, szkoleniowo-narzędziowe tokarki frezarki CNC z zastosowaniem napędów serwo i sterowania Sinumerik 828D firmy Siemens, a także jest twórcą i dostawcą unikalnego na rynku systemu edukacyjnego EXPERT CNC EI4.0. System jest kompletnym metodyczno-techniczno-organizacyjnym narzędziem służącym do praktycznego kształcenia zawodowego w najnowszych technologiach wytwarzania przemysłu przyszłości w zakresie technologii CNC i robotyki (FMS).


Vink Engineering Plastics to specjalista w rozwiązaniach polimerowych, który tworzy największą grupę firm w Europie zajmujących się tworzywami sztucznymi. Są partnerem  Mitsubishi Chemical Group, a podczas ITM zaprezentują przede wszystkim możliwości  w segmencie MediTech®. Zaawansowane rozwiązania polimerowe zapewniają szerokie spektrum zastosowań, wykazują się biokompatybilnością,  ograniczają masę, zużycie energii, a w zastosowaniach przemysłowych również wpływają na ograniczenie hałasu w halach produkcyjnych. Duże możliwości modyfikacji  pozwalają na indywidualizację rozwiązań, co w znaczącym stopniu podnosi identyfikowalność i unikalność rozwiązań zarówno na poziomie branż jak i indywidualnych producentów.

 

 

 

 WEMAX jest na rynku od blisko 30 lat i nieprzerwalnie wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania technologiczne. Celem firmy jest zwiększenie możliwości produkcyjnych, obniżenie kosztów produkcji, przy jednoczesnym zwiększeniu konkurencyjności swoich klientów. Firma dostarcza narzędzia i oprzyrządowanie do obróbki skrawaniem metali na obrabiarkach wszelkiego typu, zarówno firmom produkcyjnym jak i handlowym.

 

W ofercie firmy WEMAX znajdują się m.in.: oprawki do gwintowania, gratowania i znakowania, uchwyty tokarskie tulejowe z mocowaniem ręcznym i mechanicznym ORTLIEB, tulejki zaciskowe i głowice mocujące wszystkich typów, czy najprawdopodobniej największy w Polsce, wybór wierteł HSS.

 


WOXAR jest dystrybutorem czołowych firm z obszaru zgrzewania rezystancyjnego metali, a także producentem urządzeń zgrzewalniczych oraz automatyzacji i robotyzacji procesów zgrzewania. Oferuje kompleksowe wsparcie w doborze urządzeń zgrzewalniczych, akcesoriów i części eksploatacyjnych oraz w ustawieniu parametrów zgrzewania. WOXAR jest integratorem oraz producentem maszyn przemysłowych o dowolnym stopniu automatyzacji. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń na specjalne zamówienie klienta w firmach wytwórczych,  a także tworzy rozwiązania pozwalające na automatyzację i w efekcie przyspieszenie oraz redukcję wybranych procesów produkcyjnych. Przedstawiciele firmy to specjaliści z dziedzin mechaniki, automatyki oraz elektroniki.