ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

INTERNETOWA PLATFORMA SPOTKAŃ ITM-WYSTAWCY

Podziel się

Kliknij w logo i dowiedz się więcej o wystawcy >>>

Podstawą spółki AMS International Sp. z o.o.  jest działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki. Wzrost dokładności i wydajności, automatyzacja, poprawa jakości detali, skrócenie czasu procesu oraz zredukowanie liczby występujących pomyłek to najważniejsze cechy oferowanego oprogramowania.

AMS International oferuje kompletne rozwiązania CAD/CAM dostosowane do potrzeb Klientów. Firma zapewnia zaawansowane usługi wdrożeniowe w oparciu o wiedzę doświadczonego działu technicznego, prowadzi szkolenia oraz zapewnia serwis oprogramowania.

Dane teleadresowe:

AMS International Sp. z o.o.
aleja Piłsudskiego 4f/3
05-077 Warszawa

+48 22 299 09 79

biuro@i-ams.com
https://www.linkedin.com/company/ams-international-sp-z-o-o

 

 

 

Firma Dltech jest na rynku już od ponad 11 lat, zajmujemy się optymalizacją procesów produkcji. Prototypujemy maszyny i urządzenia dla przemysłu, projektujemy i wykonujemy maszyny jak i całe linie produkcyjne dla największych firm w Polsce i w Europie.
Z naszych usług korzystają

  • producenci akcesoriów dachowych
  • producenci materiałów izolacyjnych
  • przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • przemysł włókienniczy
  • przemysł drzewny
  • automotive

Szczególnie specjalizujemy się w szybkim przewijaniu i konfekcji materiałów, w technologii klejenia przemysłowego, łączeniu i powlekaniu różnego rodzaju materiałów

 

 

 

 

 

DMG MORI Polska oferuje na polskim rynku produkty jednego z wiodących na światowym rynku producentów obrabiarek do metalu, koncernu DMG MORI. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i serwisowaniem obrabiarek sterowanych numerycznie. Posiadamy 14 zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Włoszech oraz Japonii. Wraz z zakładem produkcyjnym w Polsce reprezentujemy 5% wszystkich zatrudnionych Pracowników koncernu DMG MORI.

DMG MORI Polska, działająca na rynku polskim od 20 lat wdraża także rozwiązania dotyczące obsługi serwisowej, których zadaniem jest zwiększenie dostępności serwisu. Obecnie funkcjonująca struktura jest wynikiem wieloletniej praktyki i doświadczeń. Nasi klienci mogą być spokojni o stabilność funkcjonowania obrabiarek, gdyż o ich sprawność techniczną dba rozbudowana sieć serwisu. Nad płynnością Państwa produkcji czuwa 34 inżynierów serwisu oraz 9 inżynierów technologii zlokalizowanych w kilkunastu regionach naszego kraju.

Główną strategią DMG MORI Polska jest fachowe doradztwo oraz budowanie zaufania
w oparciu o obustronne korzyści. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie procesów obróbki, obniżanie kosztów oraz wzrost poziomu technologicznego.

Od DMG MORI:

„Cyfryzacja i automatyzacja zmieniają nasz świat szybko, radykalnie i bezpowrotnie. Udział w tym procesie, projekcie, platformie to „przyszłość naszego kraju, naszej gospodarki, naszych przedsiębiorstw oraz ich udział w światowym łańcuchu dostaw”. To nasze „być albo nie być”. Naszym obowiązkiem, jest skorzystanie z możliwości, które w ramach projektu dostarcza firma DMG MORI Polska. Staramy się zachęcić naszych obecnych i przyszłych partnerów do skorzystania z nadarzających się, oraz dostępnych dzięki firmie DMG MORI Polska możliwości. To nie jest wyłącznie „przejście na stronę cyfryzacji” to postęp i przyszłość nas wszystkich. Z DMG MORI możecie uczestniczyć lub kontynuować technologiczny, strukturalny i kulturowy rozwój”. - Marek Osiński Prezes Zarządu.

 

 

 

 

Roemheld, wspólnie ze specjalistami w zakresie technik mocowania Hilma-Römheld oraz Stark tworzą silną GRUPĘ oferującą szeroki asortyment produktów w zakresie techniki mocowania dla branży produkcyjnej. Grupa ROEMHELD zatrudnia około 500 pracowników i realizuje roczny obrót na poziomie 105 mln EUR.

Dostarczamy systemy i komponenty mocujące do przyrządów obróbkowych, systemy mocowań z punktem zero, siłowniki i komponenty hydrauliczne ogólnego zastosowania, rozwiązania z zakresu SMED – systemy mocowań i wymiany narzędzi w prasach, komponenty do ergonomicznej manipulacji częściami i organizacji miejsc pracy oraz siłowniki liniowe.

 

 

 

 

 

Metalshub to platforma do handlu metalami i żelazostopami dostępna oraz używana na całym świecie przez huty i odlewnie. Zapewniamy bezpieczny i szybki proces przeprowadzania małych i dużych transakcji on-line. Oprócz zapewnienia infrastruktury dla handlu zintegrowaliśmy z platformą usługi logistyczne, usługi finansowania handlu i ubezpieczenia kredytów. Ponadto oferujemy pierwsze indeksy cen żelazostopów oparte na realnych danych transakcyjnych. Na platformie znaleźć można ponad 1200 firm a wolumen transakcji przekroczył już 700 milionów euro rocznie.

 

 

 

 

 

MTM MODELE ma swoją siedzibę w Bodzanowie koło Wieliczki. Firma rozpoczęła działalność w 2009 r. specjalizując się w produkcji wielkogabarytowych modeli odlewniczych. Wszyscy członkowie kadry kierowniczej są absolwentami Wydziału Odlewnictwa AGH. W 2013 r. powstał nowy zakład produkcyjny wyposażony w najnowsze technologie poszerzając ofertę firmy. Obecnie MTM MODELE jest jedną z największych modelarni odlewniczych w Polsce, oferując modele z drewna, sklejki, żywic, aluminium oraz laminatów w każdym zakresie wymiarowym. Zapraszamy do obejrzenia filmu https://www.youtube.com/embed/VWoUcMO914A

 

 

 

 

 

Firma POLTEKNIK Ltd. Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do kontaktu on-line na Internetowej Platformie Spotkań ITM 2021, na której zaprezentujemy swoją ofertę dotyczącą maszyn do obróbki plastycznej blach oraz cięcia termicznego, a także rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, których maszyny są obecne na Polskim rynku od kilkunastu lat i potwierdziły swoją jakość oraz zaawansowany poziom technologiczny. Nad niezawodnością pracy dostarczanych urządzeń i stanowisk czuwa nasz doświadczony i sprawdzony zespół serwisowy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

 

 

 

 

 

 

 

 

Reesink Logistics Solutions (RLS) to europejski lider dystrybucji i wdrożenia inteligentnego i innowacyjnego systemu magazynowania AutoStore oraz jeden z wiodących integratorów systemów magazynowych w wielu krajach Europy, a od niedawna również w Polsce.

RLS Poland podczas targów Modernlog zaprasza na interaktywne i multimedialne stanowisko, na którym odwiedzający będą mogli bezpośrednio poznać mechanizm oraz szczegóły działania systemu AutoStore. Będzie to również doskonała okazja, aby poznać bliżej ofertę i plany rozwoju RLS na polskim rynku magazynowo-logistycznym.

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich (STOP) zajmuje się organizacją szkoleń branżowych, konferencji, sympozjów i wyjazdów technicznych oraz promocją branży odlewniczej. Wydawca jedynego w Polsce czasopisma poświęconego branży odlewniczej- PRZEGLĄD ODLEWNICTWA.

 

 

 

 

 

WAMECH jest polską firmą rodzinną zajmującą się produkcją urządzeń transportu wewnętrznego dla zakładów przemysłowych. Zakres oferowanych produktów obejmuje pociągi logistyczne, platformy i wózki do transportu surowców. Pod marką REDGE rozwijamy dystrybucję i wdrażanie wózków samojezdnych AGV. Oferujemy również usługi outsourcingu produkcyjnego, w szczególności dla produktów spawanych. Kilkadziesiąt lat doświadczeń pozwala nam doradzać klientom i wykonywać modyfikacje naszych standardowych produktów lub też tworzyć dedykowane rozwiązania w pełni dostosowane do oczekiwań zamawiającego.

 

 

 

 

 

Wivia Machinery Co., Ltd. jest profesjonalnym szwajcarskim producentem tokarek CNC z siedzibą na Tajwanie. Zainwestowaliśmy dużo czasu w rozwój szwajcarskiego centrum tokarskiego. Poza tym wygodniejsze dla użytkowników, które braliśmy pod uwagę przy projektowaniu każdej nowej maszyny. Nazywamy to „projektowaniem opartym na człowieku”.

Seria W i seria SW posiada system podwójnego wrzeciona z osią Y. Maszyny te posiadają możliwość frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia precyzyjnych części. Obróbka synchroniczna pozwala zaoszczędzić czas. Dzięki naszemu produkcyjnemu systemowi kontroli jakości możemy upewnić się, że każda maszyna CNC jest w standardowej procedurze operacyjnej i żadna maszyna nie może zostać sprzedana przed przejściem testu obróbki.

Wivia zapewnia również najszybszą obsługę klientów po sprzedaży, ponieważ naszym celem jest pełna satysfakcja klienta.
Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle lotniczym, samochodowym, elektrycznym, części medycznych, zegarmistrzostwach i innych gałęziach przemysłu.

Wivia będzie najlepszym wyborem.

 

 

 

 

 

Naszą pasją jest łączenie nauki i biznesu. Rozwijając się dla przemysłu w ramach projektu „Doposażenie Hali Technologicznej w Laboratorium e-Produkcji realizujące koncepcję Przemysłu 4.0” zwiększamy możliwości badawcze naszego wydziału m.in. o badania związane z zastosowaniem rozszerzonej rzeczywistości, kooperacji robotów i ludzi, technologii IIoT, badań EMC.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 –2020.

Projekt współfinansowany przez Ministra Edukacji i Nauki.