Zgłoś swój produkt do:

ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA TARGÓW Z PRZEWODNIKIEM

O trzech tematykach:

  1. Na drodze do Przemysłu 4.0
  2. Druku 3D w przemyśle
  3. Logistyki 4.0

JAKO WYSTAWCA TARGÓW
ITM POLSKA / MODERNLOG / 3D SOLUTIONS 2019:

Państwa produkty znajdą się BEZPŁATNIE w programie zwiedzania targów z przewodnikiem

Udział w ścieżce zwiedzania to GWARANCJA bezpośredniego dotarcia klientów zainteresowanych wdrożeniem nowoczesnych technologii w zakładach przemysłowych

Otrzymujecie Państwo formę DODATKOWEJ PROMOCJI wybranych produktów

WYKWALIFIKOWANI PRZEWODNICY POPROWADZĄ GOŚCI TARGOWYCH (KTÓRZY WCZEŚNIEJ ZGŁOSZĄ SWÓJ UDZIAŁ I ZAPOZNAJĄ SIĘ Z LISTĄ PRODUKTÓW) ZAPLANOWANĄ ŚCIEŻKĄ ZWIEDZANIA PROSTO DO STOISK WYSTAWOWYCH WYBRANYCH FIRM, KTÓRYCH OFERTA PRODUKTOWA ZGODNA JEST Z TEMATYKĄ JEDNEJ Z PONIŻSZYCH TRAS:

1

Na drodze do Przemysłu 4.0

Do udziału zapraszamy wystawców, którzy w swojej ofercie posiadają maszyny, urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0

2

Druku 3D w przemyśle

Do udziału zapraszamy wystawców związanych z branżą druku 3D, producentów, dystrybutorów posiadających w swojej ofercie urządzenia pracujące w różnych technologiach, a także skanery 3D, technologie obróbki powierzchni oraz usługodawców.

3

Logistyki 4.0

Do udziału zapraszamy wystawców, którzy w swojej ofercie posiadają nowoczesne systemy transportu, rozwiązania dla magazynów przyszłości oraz budownictwa magazynowego - produkcyjnego.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza - Formularz aktywny do: 31.05.2019 24:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych przez Administratora danych osobowych, w celu wysyłki newsletterów. Mam świadomość dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Jednocześnie mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, w skutek czego Administrator nie będzie mógł przetwarzać moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Administratora danych osobowych informacji handlowych drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Administratora danych osobowych w celu otrzymywania od nich informacji handlowych, drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.