WYSTAWCY

Zostań wystawcą na ITM INDUSTRY EUROPE!

Przemysł ery cyfrowej - to hasło najbliższej edycji tego wydarzenia.

Twórz z nami rekordową edycję targów!

Zaprezentuj swoją ofertę na arenie światowych trendów w przemyśle

 

26 500 m2

powierzchni wystawienniczej

10

pawilonów

1000

wystawców z 26 państw

18 573

 zwiedzających profesjonalistów

Przyspieszona Procedura Sporna

Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly.

IP Friendly to w polskiej branży targowej absolutnie innowacyjna inicjatywa – mówi wiceprezes zarządu Grupy MTP Tomasz Kobierski. – Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy narzędzia, które nie tylko pozwalają chronić prawa własności intelektualnej na targach, ale też jednocześnie pozostają blisko potrzeb biznesowych naszych wystawców – dodaje.

Głównym założeniem projektu IP Friendly jest umożliwienie wystawcom szybkiego i skutecznego reagowania w przypadku zaistnienia sytuacji spornych, bez angażowania się w długotrwałe procesy sądowe. Poszkodowany zyskuje możliwość złożenia wniosku o rozstrzygnięcie sporu, do którego dochodzi jeszcze w trakcie wydarzenia targowego. Dokonuje go niezależny i bezstronny arbiter, będący ekspertem z zakresu prawa własności intelektualnej. Grupa MTP zapewnia przy tym wyłącznie infrastrukturę niezbędną do należytego przeprowadzenia procedury spornej, nie będąc jednak w żaden sposób zaangażowaną w jej przebieg.

Wniosek o wszczęcie procedury IP Friendly będzie mógł złożyć zarówno wystawca, jak i inne osoby. Konieczne jest, aby wnioskodawcy przysługiwały prawa własności intelektualnej, które są naruszane. W praktyce oznacza to, że zgłoszenia może dokonać twórca, a także osoby, na które twórca przeniósł prawa własności intelektualnej o majątkowym charakterze lub udzielił im licencji na korzystanie z nich.

Projekt IP Friendly odpowiada zatem na realne potrzeby biznesowe branży targowej, oferując elastyczne i efektywne narzędzia ochrony praw własności intelektualnej i przyczyniając się do budowania świadomości ich istoty wśród przedsiębiorców.

Sprawdź jakie targi Grupy MTP objęte są programem - TUTAJ

>> REGULAMIN PRZYSPIESZONEJ PROCEDURY SPORNEJ<< 

ITM INDUSTRY EUROPE 2020 to:

INNOWACJE wspierające rozwój firm,

TECHNOLOGIE będące przyszłością branży,

MASZYNY  świadczące o najnowocześniejszych wdrożeniach w przemyśle.

Zapraszamy do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie Wystawców i Zwiedzających.

ZADZWOŃ DO NAS

Hanna Pieczyńska
+48 539 190 077
hanna.pieczynska@grupamtp.pl

Małgorzata Naworska
+48 691 027 107
+48 61 869 2116
malgorzata.naworska@grupamtp.pl

ZOBACZ JAK BYŁO ROK TEMU

KONKURS O ZŁOTY MEDAL MTP

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji, która zaczyna się na wydarzeniach organizowanych przez Grupę MTP.

W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

PODWÓJNE "TAK" DLA INNOWACJI

ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU

ZŁOTY MEDAL – NAGRODA EKSPERTÓW

poznaj medalistów

ZŁOTY MEDAL – WYBÓR KONSUMENTÓW

poznaj medalistów

NOWOŚCI TARGOWE

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych Wystawcom podczas targów jest prezentowanie najnowszych produktów, technologii oraz usług. To doskonała forma promocji oraz wyeksponowania nowości rynkowych oraz premier targowych.

Nowości są źródłem postępu technologicznego każdej z branż, dlatego znacząco wzbogacają ofertę targową. Produkty prezentowane profesjonalnej publiczności zostaną z pewnością docenione. Wyeksponowaniu premier targowych sprzyjają specjalnie oznaczone stoiska wystawców, gwarantujące dużą rozpoznawalność wśród zwiedzających, jak również informacje o nowościach zamieszczone w przewodnikach targowych, materiałach prasowych i na stronach internetowych targów.

ZOBACZ NOWOŚCI ITM INDUSTRY EUROPE 2019

Grupa MTP zastrzega sobie prawo do redagowania oraz skracania tekstów przekraczających dopuszczalną liczbę znaków.
Każdy nowy produkt prosimy zgłaszać w odrębnym formularzu.
Maksymalnie można zgłosić 5 produktów.

ZGŁOSZENIE NOWOŚCI PREZENTOWANE PODCZAS TARGÓW
Formularz aktywny do: 31.05.2019 19:00
Termin nadsyłania zgłoszeń do 31.05.2019

KONKURS ACANTHUS AUREUS

Statuetka ACANTHUS AUREUS to wyróżnienie przyznawane wystawcom, którzy najlepiej potrafili zobrazować swoją wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy.

INFORMACJA O KONKURSIE

WIĘCEJ INFORMACJI