WYSTAWCY

Zostań wystawcą na ITM INDUSTRY EUROPE!

Przemysł ery cyfrowej - to hasło najbliższej edycji tego wydarzenia.

Twórz z nami rekordową edycję targów!

Zaprezentuj swoją ofertę na arenie światowych trendów w przemyśle

 

26 500 m2

powierzchni wystawienniczej

10

pawilonów

1000

wystawców z 26 państw

18 573

 zwiedzających profesjonalistów

Przyspieszona Procedura Sporna

Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly.

IP Friendly to w polskiej branży targowej absolutnie innowacyjna inicjatywa – mówi wiceprezes zarządu Grupy MTP Tomasz Kobierski. – Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy narzędzia, które nie tylko pozwalają chronić prawa własności intelektualnej na targach, ale też jednocześnie pozostają blisko potrzeb biznesowych naszych wystawców – dodaje.

Głównym założeniem projektu IP Friendly jest umożliwienie wystawcom szybkiego i skutecznego reagowania w przypadku zaistnienia sytuacji spornych, bez angażowania się w długotrwałe procesy sądowe. Poszkodowany zyskuje możliwość złożenia wniosku o rozstrzygnięcie sporu, do którego dochodzi jeszcze w trakcie wydarzenia targowego. Dokonuje go niezależny i bezstronny arbiter, będący ekspertem z zakresu prawa własności intelektualnej. Grupa MTP zapewnia przy tym wyłącznie infrastrukturę niezbędną do należytego przeprowadzenia procedury spornej, nie będąc jednak w żaden sposób zaangażowaną w jej przebieg.

Wniosek o wszczęcie procedury IP Friendly będzie mógł złożyć zarówno wystawca, jak i inne osoby. Konieczne jest, aby wnioskodawcy przysługiwały prawa własności intelektualnej, które są naruszane. W praktyce oznacza to, że zgłoszenia może dokonać twórca, a także osoby, na które twórca przeniósł prawa własności intelektualnej o majątkowym charakterze lub udzielił im licencji na korzystanie z nich.

Projekt IP Friendly odpowiada zatem na realne potrzeby biznesowe branży targowej, oferując elastyczne i efektywne narzędzia ochrony praw własności intelektualnej i przyczyniając się do budowania świadomości ich istoty wśród przedsiębiorców.

Sprawdź jakie targi Grupy MTP objęte są programem - TUTAJ

>> REGULAMIN PRZYSPIESZONEJ PROCEDURY SPORNEJ<< 

ITM INDUSTRY EUROPE 2020 to:

INNOWACJE wspierające rozwój firm,

TECHNOLOGIE będące przyszłością branży,

MASZYNY  świadczące o najnowocześniejszych wdrożeniach w przemyśle.

Zapraszamy do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie Wystawców i Zwiedzających.

ZADZWOŃ DO NAS

Hanna Pieczyńska
+48 539 190 077
hanna.pieczynska@grupamtp.pl

Małgorzata Naworska
+48 691 027 107
+48 61 869 2116
malgorzata.naworska@grupamtp.pl

ZOBACZ JAK BYŁO ROK TEMU

KONKURS O ZŁOTY MEDAL MTP

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji, która zaczyna się na wydarzeniach organizowanych przez Grupę MTP.

W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

PODWÓJNE "TAK" DLA INNOWACJI

ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU

Regulamin ITM 2020 Złoty Medal MTP

ZŁOTY MEDAL – NAGRODA EKSPERTÓW

poznaj medalistów

ZŁOTY MEDAL – WYBÓR KONSUMENTÓW

poznaj medalistów

NOWOŚCI TARGOWE

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych Wystawcom podczas targów jest prezentowanie najnowszych produktów, technologii oraz usług. To doskonała forma promocji oraz wyeksponowania nowości rynkowych oraz premier targowych.

Nowości są źródłem postępu technologicznego każdej z branż, dlatego znacząco wzbogacają ofertę targową. Produkty prezentowane profesjonalnej publiczności zostaną z pewnością docenione. Wyeksponowaniu premier targowych sprzyjają specjalnie oznaczone stoiska wystawców, gwarantujące dużą rozpoznawalność wśród zwiedzających, jak również informacje o nowościach zamieszczone w przewodnikach targowych, materiałach prasowych i na stronach internetowych targów.

ZOBACZ NOWOŚCI ITM INDUSTRY EUROPE 2020

ZGŁOŚ NOWOŚĆ ITM INDUSTRY EUROPE 2020

Grupa MTP zastrzega sobie prawo do redagowania oraz skracania tekstów przekraczających dopuszczalną liczbę znaków.
Każdy nowy produkt prosimy zgłaszać w odrębnym formularzu.
Maksymalnie można zgłosić 5 produktów.

ZGŁOSZENIE NOWOŚCI PREZENTOWANE PODCZAS TARGÓW
Formularz aktywny do: 31.05.2019 19:00
Termin nadsyłania zgłoszeń do 31.05.2019

KONKURS ACANTHUS AUREUS

Statuetka ACANTHUS AUREUS to wyróżnienie przyznawane wystawcom, którzy najlepiej potrafili zobrazować swoją wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy.

INFORMACJA O KONKURSIE

WIĘCEJ INFORMACJI