Techniki addytywne w służbie ludzkości
O teraźniejszości i przyszłości druku 3D opowie Andrzej Burgs, CEO i Prezes Zarządu Sygnis SA - jednej z niewielu spółek z rynku New Connect, które wykorzystują technologie addytywne do akceleracji innowacyjnych projektów w sektorze deeptech. Podczas prelekcji firmy Sygnis SA zostaną poruszone wątki najbardziej obiecujących trendów w wykorzystaniu możliwości druku przestrzennego w rozwoju nowych technologii hardware, biotechnologii, nanotechnologii i energetyki. Panel pt.: "Techniki addytywne w służbie ludzkości. Jak szybciej osiągnąć przełomowe wyniki badań w zróżnicowanych dziedzinach nauki?" zostanie zorganizowany podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE.
Panel dyskusyjny pt.: "Techniki addytywne w służbie ludzkości. Jak szybciej osiągnąć przełomowe wyniki badań w zróżnicowanych dziedzinach nauki?"
Data: 1 czerwca 2022 r., godz. 10.00-11.00
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Scena Trendów dla Przemysłu, pawilon 3
Organizator: SYGNIS SA
Opis: O teraźniejszości i przyszłości druku 3D opowie Andrzej Burgs, CEO i Prezes Zarządu Sygnis SA - jednej z niewielu spółek z rynku New Connect, które wykorzystują technologie addytywne do akceleracji innowacyjnych projektów w sektorze deeptech. Podczas prelekcji poruszone zostaną wątki najbardziej obiecujących trendów w wykorzystaniu możliwości druku przestrzennego w rozwoju nowych technologii hardware, biotechnologii, nanotechnologii i energetyki.
Prelegent: Andrzej Burgs, CEO i Prezes Zarządu Sygnis SA
Bio: Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją Ekonofizyka. Od ponad dziewięciu lat działa w branży druku 3D i prowadzi jedną z najdłużej działających w tym obszarze polskich firm – Sygnis SA.
Ekspert druku 3D z wieloletnim doświadczeniem. Jest jednym z założycieli Izby Gospodarczej Przemysłu 4.0 i współtwórcą Kodeksu Etyki Polskiej Branży Druku 3D. Działa również jako ekspert – pracodawca Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Doświadczony mówca i wykwalifikowany szkoleniowiec. Występował m.in. na: „Regiosummit” – Szczycie Dyplomacji Samorządowej i Ekonomicznej 2019 organizowanym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Międzynarodowym Sympozjum Własności Intelektualnej w Przemyśle i Biznesie (edycja XIII) organizowanym przez Urząd Patentowy RP, a także II Kongresie Szefa Utrzymania Ruchu i innoSHARE 2018.
Sygnis pod jego egidą otrzymało m.in. Nagrodę specjalną Book of Lists 2019/2020 „Pioneer in New Technologies”, EuroSymbol Innowacji 2019, nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019, nominację do Architektów Innowacji Pulsu Biznesu w 2018 roku, a także bardzo dobrą ocenę w Innovation Health Check przeprowadzonym przez Enterprise Europe Network.
Andrzej Burgs nadzoruje i koordynuje prace badawczo-rozwojowe. Ściśle współpracuje z naukowcami i popularyzatorami nauki, promując pronaukowe postawy i wdrażając innowacyjne rozwiązania do instytutów badawczych i placówek oświatowych.