ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Comarch: Przemysł 4.0 – trzy praktyczne sposoby digitalizacji firm produkcyjnych?

Podziel się

Jakie rozwiązania wdrożyć na początku drogi do Przemysłu 4.0? Dlaczego automatyczne zbieranie danych produkcyjnych może pomóc zwiększyć konkurencyjność? Jak poprawić efektywność produkcji? To tylko część pytań, na które odpowiadać będą pierwszego dnia targów ITM INDUSTRY EUROPE eksperci COMARCH podczas wykładu pt.: Przemysł 4.0 – trzy praktyczne sposoby digitalizacji firm produkcyjnych?

Temat: Przemysł 4.0 – trzy praktyczne sposoby digitalizacji firm produkcyjnych?

Data: 31 maja 2022 r., godz. 12:00 – 13:00

Miejsce: Pawilon 3, Scena Trendów dla Przemysłu

Organizator:

Opis:

Rozwiązania Przemysłu 4.0 nie są już totalną nowością, ani pustą obietnicą, a firmy produkcyjne, które jako pierwsze dostrzegły konieczność zmiany, zredukowały koszty oraz usprawniły procesy wewnątrz zakładu, zostawiając konkurencję za plecami.  Jak się okazało, digitalizacja i zastosowanie technologii IoT stały się kluczowe w produkcji. Jeżeli planujesz inwestycje związane ze zwiększeniem efektywności produkcji lub zastanawiasz się od czego zacząć wdrażanie Przemysłu 4.0, to skorzystaj z okazji i dowiedz się więcej podczas prelekcji ekspertów Comarch.

Podczas prelekcji dowiesz się:

  • Jakie rozwiązania wdrożyć, jeżeli jesteś na początku drogi do Przemysłu 4.0
  • Pokażemy trzy praktyczne rozwiązania, które mogą poprawić efektywność Twojej produkcji
  • Wyjaśnimy dlaczego automatyczne zbieranie danych produkcyjnych może pomóc zwiększyć Twoją konkurencyjność.

Prelegenci:

Eryk Vogtt

Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych

Analityk rozwiązań dla biznesu i przemysłu. Prawie 20 lat doświadczenia przy budowaniu rozwiązań opartych o technologie bezprzewodowe. Specjalizuje się w optymalizacji procesów, organizacji przepływów zasobów, wsparciu we wdrażaniu nowych technologii. Obecnie zajmuje się przygotowaniem przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej, automatyzacji i robotyzacji produkcji.

Sebastian Gleń

Business Development Manager w Comarch

Odpowiedzialny za rozwój biznesu IoT w zakresie przemysłu 4.0 i Asset Trackingu. Od 5 lat specjalizuje się w branży przemysłowych systemów monitorowania produkcji pomagając klientom w maksymalnym wykorzystaniu potencjału ich fabryk.

UWAGA: UDZIAŁ W WYDARZENIACH MOŻLIWY JEDYNIE DLA POSIADACZY BILETU NA TARGI ITM INDUSTRY EUROPE.