ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

SANDVIK COROMANT: Zrównoważona obróbka skrawaniem z korzyścią dla ludzi, planety i zysku

Podziel się

„Zrównoważona obróbka skrawaniem: z korzyścią dla ludzi, planety i zysku” - to temat, który przybliżą eksperci firmy Sandvik Coromant na Scenie Trendów dla Przemysłu. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca.

„Zrównoważona obróbka skrawaniem: z korzyścią dla ludzi, planety i zysku” 

Data: 1 czerwca, godz. 13.00-14.00

Miejsce: Pawilon 3, Scena Trendów dla Przemysłu 

Organizator: Sandvik Coromant

 

PRELEGENCI:

Michał Niemiec

Sandvik Coromant , Account Manager MEU MTM & Digital Ukończył Automatykę i Robotykę na Politechnice Śląskiej, jest certyfikowanym audytorem Lean Management. Od 2006 roku związany z Firmą Sandvik AB, swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera w transformacjach zarówno klientów końcowych z różnych gałęzi przemysłu, jak również własną organizację. Docenia możliwości cyfryzacji, w ulepszaniu i wspieraniu firm z sektora produkcyjnego, w osiąganiu celów biznesowych. W życiu zawodowym i prywatnym kieruje się zasadą: „Fakty zamiast opinii.”

Tomasz Kaczmarek

Sandvik Coromant , Solid Round Tools Specialist Region PL Ukończył Automatykę i Robotykę na Politechnice Warszawskiej. Od 2001 roku związany z Firmą Sandvik Polska z działem Coromant. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z klientami od początku pracy w Sandvik, podczas bezpośrednich wizyt u klientów jak również szkoleń technicznych.

UWAGA: UDZIAŁ W WYDARZENIACH MOŻLIWY JEDYNIE DLA POSIADACZY BILETU NA TARGI ITM INDUSTRY EUROPE.