DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Aktualności

06-06-23 Zdobywca Złotego Medalu MTP - Haimer GmBH

Jednym z laureatów Złotego Medalu MTP jest Microset VIO 20|50 produkcji firmy Haimer GmBH. Producent jest liderem rynku europejskiego w obszarze technologii mocowania narzędzi.

Zobacz więcej

06-06-23 Transformacja wyzwaniem dla przemysłu

To były cztery dni pełne spotkań, inspirujących rozmów, debat i pokazów. Ofertę niemal siedmiuset wystawców targów ITM INDUSTRY EUROPE (z czego połowę stanowiły firmy globalne i z zagranicy) doceniło 15.156 zwiedzających profesjonalistów. Na stoiskach nie brakowało innowacji technologicznych i premierowych...

Zobacz więcej

02-06-23 Laureat Złotego Medalu – GG TECH

GG TECH to narzędziownia z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży mechanicznej. Założona w 2003 roku nieustannie zwiększa swój potencjał rynkowy.

Zobacz więcej

02-06-23 Targi ITM INDUSTRY EUROPE zakończone!

Dziękujemy naszym wystawcom, partnerom, prelegentom oraz zwiedzającym profesjonalistom za tworzenie z nami zakończonej edycji bloku targów ITM Industry Europe. Za nami cztery dni pełne spotkań, inspirujących rozmów, debat i pokazów.

Zobacz więcej

02-06-23 Cztery dni targów w "oku" kamery

Nie jest łatwo uchwycić w krótkiej relacji video aż czterech dni targów. Naszej ekipie filmowej to się udało. Zachęcamy do obejrzenia filmu z ITM INDUSTRY EUROPE 2023.

Zobacz więcej

02-06-23 ITM INDUSTRY EUROPE- świętem jubilatów

Targi ITM INDUSTRY EUROPE są miejscem gdzie w sposób szczególny można docenić jubileusze wystawców. Nie brakuje ich także w tej edycji.

Zobacz więcej

02-06-23 AMADA – kolejny zdobywca Złotego Medalu MTP

W tym roku Złoty Medal zdobyło 13 produktów. Jednym z laureatów jest Laser Regius 3015 AJ 6KW, który można zobaczyć podczas ITM Industry Europe na stoisku firmy AMADA.

Zobacz więcej

01-06-23 DMG MORI Polska – lider innowacji podwójnie nagrodzony Złotym Medalem

Globalny lider innowacji DMG MORI Polska jest z nami na Targach ITM Industry Europe, a wśród prezentowanych przez firmę maszyn znajdują się urządzenia polskiej produkcji! Dwa z prezentowanych produktów zostały nagrodzone Złotym Medalem MTP.

Zobacz więcej

01-06-23 Dr Piotr Wiśniewski: Marzy nam się automatyzacja, ale musimy zacząć od optymalizacji

To w tej edycji targów ITM Industry Europe powstaje największa scena TECH W Polsce. Jej sercem jest DBR77 a inicjatorem założyciel i CEO firmy dr Piotr Wiśniewski. Opowiedział w krótkiej rozmowie m.in. czym jest fabryka przyszłości i jak do niej dążyć. Zachęcamy do obejrzenia filmu.

Zobacz więcej

01-06-23 AJAN POLSKA podwójnym laureatem

Innowacyjna Głowica 3D 3Gen firmy Ajan Polska zdobyła nie tylko Złoty Medal MTP, ale także nagrodę Złoty Medal Wybór Konsumentów. Co wyróżnia ją na rynku?

Zobacz więcej