ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Aktualności

04-12-23 Wystawco! Zawalcz o Złoty Medal!

Wystawcy targów ITM INDUSTRY EUROPE mogą do 15 kwietnia zgłaszać swoje produkty w konkursie Złoty Medal Grupy MTP. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Jeśli Twoja firma ma w ofercie innowacyjny produkt wysokiej jakości, zgłoś go do konkursu!

Zobacz więcej

13-11-23 Klaster Obróbki Metali zmienia nazwę na EVOLUMA!

Klaster Obróbki Metali, partner branżowy targów ITM INDUSTRY EUROPE, sfinalizował proces rebrandingu, przyjmując tym samym oficjalnie nową nazwę - Evoluma Klaster Przemysłowy.

Zobacz więcej

27-10-23 Kilka miesięcy przed targami zajęte 70 proc. powierzchni!

Trwają intensywne prace nad przyszłoroczną edycją targów ITM INDUSTRY EUROPE. Choć do wydarzenia zostało jeszcze ponad pół roku to blisko 70 proc. powierzchni wystawienniczej już jest zajęte. Do grona wystawców sukcesywnie dołączają kolejne firmy.

Zobacz więcej

23-10-23 Znajdź się w gronie wystawców, którzy kreują trendy w przemyśle

Dołącz do targów ITM INDUSTRY EUROPE - wielkiego święta liderów innowacyjnych technologii! Znajdź się w gronie wystawców, którzy kreują trendy w przemyśle. Sprawdź ofertę udziału.

Zobacz więcej

12-10-23 XV Forum Stali Nierdzewnych pod patronatem targów ITM INDUSTRY EUROPE

Garść nauki, szczypta dyskusji i magia spotkań – już 19 października 2023 r. w centrum konferencyjnym chorzowskiego Stadionu Śląskiego odbędzie się XV Forum Stali Nierdzewnych, adresowane do szeroko pojętej branży stali nierdzewnych. Targi ITM INDUSTRY EUROPE są partnerem wydarzenia.

Zobacz więcej

05-10-23 Spotkanie Nauki z Biznesem

Targi ITM INDUISTRY EUROPE są patronem V Spotkania Nauki i Biznesu. To wydarzenie, które zapewnia możliwość spotkania oraz bliższego poznania naukowców, zaplecza badawczego oraz możliwości jakie stwarza współpraca z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego...

Zobacz więcej

03-10-23 Robo Challenge - fenomen w skali kraju

Robo Challenge to pierwsze w Polsce unikalne w swojej skali profesjonalne zawody w programowaniu robotów. Aktywny udział w wydarzeniu zorganizowanym 26-27 września br. wzięło udział 16 drużyn reprezentujących integratorów oraz uczelnie techniczne z całego kraju. Targi ITM Industry Europe były partnerem...

Zobacz więcej

20-09-23 Wyzwania działów Utrzymaniu Ruchu: globalne trendy a lokalne rozwiązania

4 października w Redzie (Hotel River Style), koło Gdyni odbędzie się Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. Wydarzenie adresowane do praktyków działów utrzymania ruchu odbędzie się w sprawdzonej wykładowo-konsultacyjnej formule, której tematy przewodnie to...

Zobacz więcej

07-09-23 Zobacz folder ITM INDUSTRY EUROPE 2024!

Jest już gotowy folder zapowiadający targi ITM INDUSTRY EUROPE 2024. Pobierz plik i zaczerpnij wiedzy w pigułce o kluczowym spotkaniu branży przemysłowej.

Zobacz więcej

29-08-23 Konferencja Techniczna Axon Media we Wrześni, czyli innowacje i najlepsze praktyki dla branży produkcyjnej

Już 6 września Hotel Węgierki zapełni się specjalistami sektora produkcji! Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” to spotkanie nakierowane na wyzwania, jakim muszą sprostać pracownicy odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie działów Utrzymania Ruchu i produkcji...

Zobacz więcej