ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Aktualności

17-05-24 Punkt konsultacyjny PPNT na targach ITM

Poznański Park Naukowo Technologiczny na targach ITM INDUSTRY EUROPE uruchomi specjalny punkt konsultacyjny. Eksperci PPNT będą do dyspozycji wystawców i zwiedzających targi. Każdy dzień będzie poświęcony innemu tematowi. Przedstawiamy program konsultacji.

Zobacz więcej

07-03-24 Emocje rywalizacji i dawka rozrywki będą czekać na uczestników ITM Industry Europe w strefie Pneumat.GAME.

W sercu pawilonu nr 4 podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE będzie można obserwować zmagania uczestników Turnieju Służb Utrzymania Ruchu. Przygotowane przez firmę Pneumat wyzwania będą wymagały wiedzy, sprawności i umiejętności działania pod presją czasu. Uczestnicy zawalczą o nagrody, których pula wyniesie...

Zobacz więcej

16-05-24 Seminarium: Zwiększ swoje szanse na dofinansowanie

Zwiększ swoje szanse na dofinansowanie dzięki rozwiązaniom HIGH TECHNOLOGY MACHINES I OKUMA. Weź udział w seminarium podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Zobacz więcej

16-05-24 AIndustry by TIDK

To na tym panelu eksperci TIDK obalą mity dotyczące AI i analityki w przemyśle. Czy AI jest już gotowy na przemysł? Czy przemysł jest gotowy na AI? Od czego zacząć i dlaczego nie od AI? To tylko część pytań, na które odpowiedzi poznamy podczas panelu TIDK.

Zobacz więcej

15-05-24 Premiera drukarki do metalu na stoisku B3D

Na targach ITM INDUSTRY EUROPE nie zabraknie technologii addytywnych. Jedną z firm z branży 3D będzie B3D! Wystawca na targach zaprezentuje premierowy produkt. To drukarka do metalu Alpha Laser AL3D-METAL. Urządzenie oferuje szybkie, precyzyjne i bezpieczne wytwarzanie skomplikowanych obiektów.  

Zobacz więcej

15-05-24 Nowoczesne technologie produkcyjne FANUC na targach ITM!

Podkreślając znaczenie inżynierii precyzyjnej i wyższej produktywności dla polskich producentów, eksperci z firmy FANUC, specjalizującej się w dziedzinie automatyzacji fabryk, zaprezentują najnowsze technologie produkcyjne podczas targów ITM Industry Europe 2024.

Zobacz więcej

09-05-24 Przełomowe technologie na stoisku AMADY

Podczas tegorocznej edycji targów ITM Industry Europe firma AMADA zaprezentuje najnowszą wycinarkę laserową Amada – Ventis AJe z rezonatorem fiber o mocy 6 kW. Urządzenie pozwala uzyskać bardzo wysoką jakość wiązki, która jest niezbędna do uzyskania najlepszych rezultatów cięcia.

Zobacz więcej

08-05-24 MM Magazyn Przemysłowy zaprasza na kolejną edycję MM Speakers’ Corner

„Tak będzie działał przemysł”- pod takim hasłem po raz kolejny MM Magazyn Przemysłowy, partner medialny targów ITM INDUSTRY EUROPE zorganizuje MM Speakers’ Corner. Na specjalnie przygotowanej scenie przedstawiciele redakcji porozmawiają z menadżerami największych firm przemysłowych w Polsce o kondycji...

Zobacz więcej

06-05-24 COMARCH: Wdrożenie systemu klasy MES

Implementacja systemów MES (Manufacturing Execution System) w firmach produkcyjnych będzie wzięta pod lupę ekspertów Comarch w drugim dniu targów ITM INDUSTRY EUROPE (5 czerwca) na Scenie Trendów dla Przemysłu.

Zobacz więcej

06-05-24 Obróbka na żywo na stoisku GF Machining Solutions

Na stoisku GF Machining Solutions- Ambasadora targów ITM INDUSTRY EUROPE 2024 będą odbywały się pokazy dwóch technologii obróbki.

Zobacz więcej