ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Mistrzowie Innowacji - nagrania ze Sceny DBR77

Podziel się

Na największej scenie TECH w Polsce, która powstała na targach ITM INDUSTRY EUROPE 2023 z inicjatywy DBR77 nie zabrakło sporej dawki eksperckiej wiedzy. Rozmawiano m.in. o nowych technologiach, transformacji cyfrowej, robotyzacji oraz narzędziach wsparcia dla przedsiębiorstw. Zobacz nagrania Mistrzów Innowacji!

Wsparcie dla przedsiębiorców

Tematy nagrań:

Ulgi podatkowe w transformacji cyfrowej - DB77 Tax&Legal

Ulgi podatkowe jako narzędzie wsparcia transformacji cyfrowej- DB77 Tax&Legal

Granty UE - od marzeń do realizacji                  Lech consulting, panel dyskusyjny – NCBiR, G1ant, A1 Europe, Instytut Łukasiewicz

 

W jednym z wystąpień, zatytułowanym "Ulgi podatkowe w transformacji cyfrowej" prezentowanym przez DBR77 Tax&Legal, dowiesz się, jak wykorzystać ulgi podatkowe jako skuteczne narzędzie wspierające procesy transformacji cyfrowej. Poznasz konkretne korzyści finansowe płynące z wykorzystania tych ulg oraz odkryjesz, jak przeprowadzić skuteczną analizę podatkową w celu maksymalizacji oszczędności.

Z kolei panel dyskusyjny pt.  "Granty UE - od marzeń do realizacji” w którym wzięli udział przedstawiciele  Lech Consulting, NCBiR, G1ant, A1 Europe oraz Instytut Łukasiewicz pokazał, jak efektywnie zdobyć granty Unii Europejskiej na realizację innowacyjnych projektów. Ekspertom udało się przystępnie wyjaśnić procedury aplikacyjne, kryteria oceny projektów oraz podzielić się cennymi wskazówkami dotyczącymi skutecznego przygotowania wniosków.

Nagrania na Platformie DBR77-> https://bit.ly/42UVCpl

 

Optymalizacja i efektywność w przedsiębiorstwach

Tematy nagrań:

Droga Rozwoju Digitalnego – Platforma DBR77                 

Czy w automatyzacji zawsze chodzi o robotyzację? - Pagero

Wdrożenie aplikacji MES w zakładzie produkcyjnym, czyli historia pewnego klienta                Raion         

Robotyzacja obsługi procesu obrabiarki CNC w produkcji małoseryjnej  - case study - Fanuc

"Droga Rozwoju Digitalnego DBR77" przedstawiona przez DBR77 to mapa rozwoju cyfrowego wg DBR77. To również długoterminowy plan obejmujący całość aspektów kluczowych dla organizacji. Mapa rozwoju cyfrowego pozwoli i ułatwi przeprowadzenie Twojej organizacji od świata analogowego do świata cyfrowego, dzięki czemu zbudujesz plan uzyskania trwałej przewagi konkurencyjnej w zmiennych warunkach rynkowych.

 Z kolei zaś wystąpienie o nazwie "Wdrożenie aplikacji MES w zakładzie produkcyjnym, czyli historia pewnego klienta" zaprezentowane przez firmę Raion, przybliży Ci historię klienta, który zdecydował się na wdrożenie aplikacji MES (Manufacturing Execution System) w swoim zakładzie produkcyjnym. Dowiesz się, jakie korzyści mogą płynąć z tego rodzaju rozwiązania oraz jakie wyzwania trzeba pokonać. To opowieść, która pokaże Ci, jak zwiększyć efektywność produkcji w Twojej firmie! 

Wystąpienie "Czy w automatyzacji zawsze chodzi o robotyzację?" prezentowane przez firmę Pagero skupia się na rozważaniach dotyczących automatyzacji procesów produkcyjnych. Przedstawia ono różne formy automatyzacji, niekoniecznie związane z wykorzystaniem robotów, i analizuje, jakie korzyści można osiągnąć poprzez zastosowanie innych rozwiązań automatyzacyjnych.

"Robotyzacja obsługi procesu obrabiarki CNC w produkcji małoseryjnej - case study" to wystąpienie przedstawiciela firmy Fanuc, który zaprezentował konkretny przykład zastosowania robotów w procesie obróbki CNC w produkcji małoseryjnej. Case study ukazuje korzyści, jakie przynosi robotyzacja w tym kontekście, takie jak zwiększenie precyzji, efektywności i elastyczności produkcji.

Nie przegap tej niezwykłej okazji! Obejrzyj nagrania ze sceny DBR77, które dostarczą Ci nie tylko cennej wiedzy, ale również  odkryjesz różne strategie optymalizacji i zwiększenia efektywności w przedsiębiorstwach. Dowiesz się, jak wykorzystać narzędzia cyfrowe, by osiągnąć lepsze wyniki biznesowe.

Nagrania na Platformie DBR77-> https://bit.ly/42UVCpl

 

Nowe technologie

Tematy nagrań:

Bliźniak cyfrowy DBR77 – Platforma DBR77

Wdrożenie cobotów UR na linii produkcyjnej - analiza przypadku - Universal Robots

Wdrożenie autonomicznych wózków widłowych - analiza przypadku - Inovatica AGV

Złap przewagę, czyli jak dobierać chwytaki podciśnieniowe do aplikacji zrobotyzowanych - Schmalz

New normal, czyli dlaczego robot autonomiczny to dobre rozwiązanie w fabryce - VersaBox

Kompetencje przyszłości. Roboty współpracujące do nauki robotyki przemysłowej - EduTech

 

 "Bliźniak cyfrowy DBR77" prezentowane przez DBR77, pokaże Ci potencjał, jaki kryje się w technologii tworzenia cyfrowych bliźniaków. Przekonasz się, jakie korzyści można osiągnąć dzięki tym zaawansowanym rozwiązaniom, które pozwalają symulować, monitorować i optymalizować procesy produkcyjne. T

 Podczas wystąpienia Daniela Niepsuja z Universal Robots -  "Wdrożenie cobotów UR na linii produkcyjnej - analiza przypadku" został omówiony konkretny przypadek zastosowania współpracujących robotów na linii produkcyjnej. Z nagrania dowiesz się, jakie korzyści i wyzwania niesie ze sobą implementacja tych innowacyjnych rozwiązań.

Tego samego dnia, na scenie wystąpił również Bogumił Zięba, CEO Inovatica AGV prezentując historię wdrożenia autonomicznych wózków widłowych w konkretnym przypadku.

Wystąpienie "Złap przewagę, czyli jak dobierać chwytaki podciśnieniowe do aplikacji zrobotyzowanych" prezentowane przez firmę Schmalz skupia się na nowych technologiach związanych z chwytakami podciśnieniowymi w zastosowaniach zrobotyzowanych, zaś prezentacja przygotowana przez firmę VersaBox  "New normal, czyli dlaczego robot autonomiczny to dobre rozwiązanie w fabryce", skupia się na roli robotów autonomicznych w fabrykach.

 "Kompetencje przyszłości. Roboty współpracujące do nauki robotyki przemysłowej", wystąpienie EduTech, skupiło się w głównej mierze na roli robotów współpracujących w nauce robotyki przemysłowej. Bartosz Michalak, CEO EduTech podkreśla znaczenie tych zaawansowanych robotów w rozwijaniu kompetencji przyszłościowych i umiejętności potrzebnych do pracy z nowymi technologiami w przemyśle.

Wszystkie wystąpienia na scenie ITM 2023 zapewniają wgląd w innowacyjne technologie i nowe podejścia w przemyśle, od chwytaków podciśnieniowych i robotów autonomicznych po roboty współpracujące.

Obejrzyj nagrania ze SCENY DBR77, które dostarczą Ci nie tylko cennej wiedzy, ale także zaprezentują konkretne przypadki zastosowania nowoczesnych technologii w przemyśle.

Nagrania na Platformie DBR77->https://bit.ly/42UVCpl

Ślad węglowy CO2 w przedsiębiorstwach

Tematy nagrań:

Czy to będzie najzimniejsze lato reszty naszego życia? - Plan Be Eco

Rozwiązanie do zarządzania śladem węglowym w organizacji – Envirly

 

Zagadnienie śladu węglowego w przedsiębiorstwach jest niezwykle istotne, ze względu na konieczność monitorowania i redukcji emisji dwutlenku węgla, który jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do zmian klimatycznych. Świadomość ekologiczna rośnie, a klienci i inwestorzy coraz częściej kierują się wyborem firm, które dbają o środowisko. Obejrzyj nagrania zeSCENY DBR77 na ITM 2023, które pozwolą ci zdobyć cenne informacje na temat sposobów redukcji emisji CO2 w przedsiębiorstwach oraz nowoczesnych narzędzi do monitorowania i zarządzania śladem węglowym.

To nie tylko szansa na wdrożenie bardziej zrównoważonych praktyk biznesowych, ale również na zyskanie konkurencyjnej przewagi i zaangażowanie klientów, którzy coraz bardziej doceniają troskę o środowisko naturalne.

Nagrania na Platformie DBR77->https://bit.ly/42UVCpl

 

 DBR77 – partner ITM INDUSTRY EUROPE 2023

Tematy nagrań:

Droga Rozwoju Digitalnego DBR77                   

Bliźniak cyfrowy DBR77

Czy GPT zmieni przemysł?  Dyskusja Harvardzka

 

Prezentacja "Droga Rozwoju Digitalnego DBR77" to praktyczne strategie i narzędzia, które mogą wspomóc przedsiębiorstwa w transformacji cyfrowej. Posłuchaj wystąpienia dr Piotra Wiśniewskiego, CEO Platformy DBR77 który opowiedział o tym, jak wykorzystać nowoczesne technologie do zwiększenia efektywności i konkurencyjności.

Nagranie "Bliźniak cyfrowy DBR77" to skoncentrowane w mini pigułce korzyści, jakie kryją się w technologii tworzenia cyfrowych bliźniaków. Dzięki temu rozwiązaniu możesz symulować, monitorować i optymalizować procesy produkcyjne, co przyczyni się do zwiększenia efektywności i osiągnięcia lepszych wyników. Bliźniak cyfrowy DBR77 to technologia, która pozwala na wirtualne odwzorowanie wszystkich elementów środowiska produkcyjnego (ludzi, maszyn, robotów itp.), czego celem jest zarządzanie danymi, wizualizacja, symulacja oraz optymalizacja wszystkich procesów w zakładzie, poprzez wykorzystanie algorytmów AI.Myślisz o wdrożeniu bliźniaka cyfrowego do swojego przedsiębiorstwa? Posłuchaj, co na ten temat ma do powiedzenia lider innowacyjności, Platforma DBR77

Nie możesz również przegapić dyskusji Harvardzkiej na temat wpływu GPT (Generative Pre-trained Transformer) na przemysł. 🎯 Czym będzie przyszłość produkcji w zakładach przemysłowych? Jak technologia GPT wpływa na ten dynamiczny sektor? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną okazję dołączyć do dyskusji, która połączy potencjał kreatywności absolwentów Harvard Business School i zaawansowaną technologię GPT!

Dlaczego to spotkanie było tak ważne i fascynujące? W dyskusji uczestniczyli Absolwenci Harvard Business School, wspólnie przewidując przyszłość produkcji. Jakie nowe możliwości oraz wyzwania niesie za sobą technologia GPT? Posłuchaj nagrania i przygotuj się na niezwykłą wymianę poglądów, wiedzy i doświadczeń, która została zainicjowana przez absolutnych liderów z Harvard Business School i GPT. To wyjątkowa okazja, by zgłębić przyszłość produkcji w kontekście biznesu i technologii oraz zainspirować się innowacyjnymi pomysłami i rozszerzyć swoje horyzonty.

Nagrania na Platformie DBR77-> https://bit.ly/42UVCpl