ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Specjalne pokazy na żywo na targach ITM i MODERNLOG 2024

Podziel się

Dreszczyk emocji towarzyszący pokazom na żywo to szczególnie doznania, które zostają w uczestnikach jeszcze długo po zakończeniu targów. Takich specjalnych punktów programu nie zabraknie podczas tej edycji targów ITM. Sprawdźcie co Was czeka!

 

 

FABRYKA PRZYSZŁOŚCI

Podczas tej edycji targów nie trzeba będzie uruchamiać wyobraźni by przenieść się do Fabryki Przyszłości. A to wszystko za sprawą Specjalnej Strefy przygotowanej z firmą DBR77.W Fabryce Przyszłości powstanie największa i najgłośniejsza Scena Tech w Polsce. To tutaj zaproszeni goście zaprezentują swoje innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii przyszłości, a także podzielą się wskazówkami w jakim kierunku warto podążać. Całe stoisko DBR77 będzie odwzorowane w Bliźniaku Cyfrowym, a w strefie AR/VR będzie można sprawdzić, czy świat wirtualny zgadza się ze światem rzeczywistym. W hali 5G znajdziecie prawdziwy przewodnik w labiryncie fabryki przyszłości. Nie zabraknie pokazów na żywo najnowszych technologii na miarę Fabryk Przyszłości!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PNEUMAT.GAME

O ducha rywalizacji zadbają eksperci w przestrzeni Pneumat.game. W turnieju dla Służb Utrzymania Ruchu będzie trzeba wykazać się nie lada refleksem: błyskawicznie zmontować elementy instalacji czy też zbudować układ pneumatyczny „w mgnieniu oka”. Studenci wydziału mechanicznego Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki przygotowali pneumatyczną odsłonę klasycznych automatów do gier, na których będzie można zagrać w trakcie targów. Konstrukcja gier powstała na bazie systemu aluminiowego item – industrial applications. Na zwycięzców będą czekać atrakcyjne nagrody.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CRASH TESTY W STREFIE BEZPIECZEŃSTWA/SAFETY ZONE

W Strefie Bezpieczeństwa Uczestników czeka wyjątkowe show – testy uderzeniowe! Pięć wiodących firm działających w branży bezpieczeństwa przemysłowego połączy siły, by każdego dnia targów o wyznaczonych godzinach, stworzyć spektakularne widowisko. A wszystko po to by pokazać możliwości bezpiecznej pracy dla maszyn i ludzi.  Wszyscy współorganizatorzy Strefy Bezpieczeństwa/Safety Zone zaprezentują swoje innowacyjne produkty i rozwiązania w czasie rzeczywistej pracy, odwzorowując warunki pracy maszyn na hali produkcyjnej czy magazynowej i ochronę ludzi oraz mienia jednocześnie. Każdy gość będzie w stanie samodzielnie ocenić poziom zabezpieczeń i przekonać się o ich niezawodności.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

STREFA In4Log 

Stałym punktem w programie Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG są pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log, realizowane we współpracy z Wydawnictwem MEDIALOG i partnerami technologicznymi. Po raz kolejny będzie można zobaczyć pracę maszyn na żywo, zapoznać się z odtwarzanymi na miejscu procesami magazynowym i dowiedzieć się, w jaki sposób je zoptymalizować. W tegorocznej strefie pojawią się firmy: MOSCA, FRONIUS, POL-PLAN, LUCA, ANTER SYSTEM, AIUT, DALMEC, AGROMA POLSAD, WINTERWARM POLSKA i RedSteel.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Najbliższa edycja targów ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting odbędzie się 4-7 czerwca 2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Warunkie udziału jest posiadanie biletu wstępu na targi.

KUP BILET SPRAWDŹ PROGRAM 2024